Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Miskolc, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
46 500 000 Ft46.5 M Ft 911 765 Ft/m2
2 szoba
51 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 51 m2
Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 339
Bartuska Dénes Ingatlanszakértő
Nord Home Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Van az a pillanat, amikor belépsz egy lakásba, és azonnal érzed: itt minden a helyén van.

Miskolc belvárosában, közvetlenül a Szinvapark mellett található ez a kivételesen igényes, teljes körűen felújított, 51 m²-es tégla lakás, amely nem kompromisszumokat kínál, hanem kész életminőséget.

Ez az ingatlan azoknak szól, akik értékelik az átgondolt tereket, a harmonikus enteriőrt és azt a ritka kényelmet, amikor egy új otthonban valóban semmit sem kell már alakítani.

A lakás belső kialakítását lakberendező tervezte: a modern, letisztult tér elegáns és időtálló.
A nappali központi eleme a prémium bőr ülőgarnitúra, az étkezőben kihúzható asztal és bőr étkezőszékek teremtenek exkluzív, mégis otthonos hangulatot.

A tágas, 33 m²-es amerikai konyhás nappali a lakás valódi szíve – világos, kényelmes közösségi tér, amely tökéletes pihenéshez, vendégfogadáshoz vagy akár otthoni munkavégzéshez is.
A külön nyíló hálószoba intimitást és nyugalmat biztosít.

2022-ben teljes műszaki és esztétikai megújulás történt:

- egyedileg tervezett beépített bútorok
- teljes gépesített konyha: beépített hűtő, sütő, főzőlap, mikrohullámú sütő, mosogatógép
- mosógép és szárítógép

További értékei:

- rendezett, tégla építésű társasház

- jó lakóközösség

- a homlokzat külső felújítása hamarosan megvalósul

- Gree konzolos hűtő-fűtő klíma

- elektromos fali fűtőpanelek

- elektromos redőnyök + szúnyogháló

- hőszigetelt nyílászárók

- biztonsági bejárati ajtó

- saját pince

- tehermentes, gyorsan birtokba vehető

A belvárosi elhelyezkedés külön érték: üzletek, villamos, éttermek, szolgáltatások néhány perc sétára.

Járd be online – 3D virtuális túrával azonnal megtekinthető

Nem kell első körben időpontot egyeztetned: a lakást online is bejárhatod, így már most pontos képet kapsz az elrendezésről, a terek arányairól és az enteriőr hangulatáról.

Nézd meg élőben is – mert ezt érezni kell

A belvárosban az ilyen minőségben felújított, teljes berendezéssel kínált lakások ritka lehetőséget jelentenek.

Ha komolyan érdekel, érdemes minél előbb személyesen is megnézned. Egy ilyen otthon valódi értékét igazán akkor érzed meg, amikor belépsz, és megtapasztalod azt a harmóniát, amit a képek csak részben tudnak visszaadni.

Ez a lakás azoknak szól, akik nem feladatot keresnek, hanem kész megoldást.
Ha olyan otthont szeretnél, ahol minden részlet már most a helyén van, ezt az ingatlant érdemes mielőbb személyesen is megnézned.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 08.

2 szobás téglalakások ára Miskolcon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Miskolc m² ár
912 e Ft
780 e Ft -17%
Ennek az ára
Miskolc átlagár
46.5 M Ft m Ft
43.9 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Miskolc, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

74.1 M Ft
2 szoba
77 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

75.982 M Ft
3 szoba
77 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

163.35 M Ft
4 szoba
110 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

68.99 M Ft
3 szoba
76 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

69.7 M Ft
3 szoba
60 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

54.9 M Ft
3 szoba
122 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.5 M Ft
4 szoba
119 m²
Sárospatak, Tompa Mihály utca
Eladó téglalakás

Sárospatak

23.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

16.9 M Ft
250 m²
Ózd
Eladó téglalakás

Ózd

8.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

59.94 M Ft
2 szoba
51 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

58.24 M Ft
2 szoba
63 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

65.34 M Ft
3 szoba
60 m²
Sátoraljaújhely
Eladó téglalakás

Sátoraljaújhely

17 M Ft
2 szoba
52 m²
Miskolc
Eladó téglalakás

Miskolc

163.35 M Ft
4 szoba
110 m²
Tiszaújváros
Eladó téglalakás

Tiszaújváros

23.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Miskolc, Bábonyibérc
Eladó téglalakás

Miskolc

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
34 m²
Miskolc, Keleti városrész, József Attila