Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Komló, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
33 900 000 Ft33.9 M Ft 605 357 Ft/m2
3 szoba
56 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3672999172
Barkó-Tardi Éva
HGH-2006 Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Első hanggal vezérelt otthon Komlón, mint a filmeken. Belvárosi első emeleti 56 nm-es, kétszobás, erkélyes, teljes körűen felújított, Alexa okosotthon rendszerrel telepített lakás eladó. A lakás teljes felújításra került, mint a villanyvezetékek, a vízhálózat, a külső, belső nyílászárók, redőny, roló, gépekkel felszerelt új konyhabútor, modern fürdőszoba. Alexa okosotthon rendszerrel működtethető minden műszaki berendezés, mint a redőnyök, fűtés, világítás, hangszórók, videó csengő (megnézheti, ki áll az ajtóban akár távolról a telefonján) hanggal vagy akár telefonról a távolból. Bővebben: https://www.alexahaz.hu/ A belváros szívében, közel mindenhez, egy csendes, modern lakás várja tulajdonosát.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Komlón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Komló m² ár
605 e Ft
397 e Ft -52%
Ennek az ára
Komló átlagár
33.9 M Ft m Ft
22.7 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Komló, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komló, Kiss József utca
Eladó téglalakás

Komló

30.9 M Ft
2 szoba
53 m²
Komló, Tompa Mihály utca 15
Eladó téglalakás

Komló

42.99 M Ft
3 szoba
83 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Komló

36.5 M Ft
2 + 1 szoba
63 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

63.588 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Komló

34.6 M Ft
2 szoba
55 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

68.594 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

16 M Ft
2 szoba
47 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

33.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

18.5 M Ft
2 szoba
51 m²
Komló, Arany János utca 17
Eladó téglalakás

Komló

22.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Komló, Berek utca 1/G
Eladó téglalakás

Komló

33 M Ft
1 szoba
54 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

13.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Komló, Alkotmány utca
Eladó téglalakás

Komló

22.5 M Ft
1 szoba
28 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

70 M Ft
3 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

74.77 M Ft
2 szoba
60 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

60.896 M Ft
2 szoba
48 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

17.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

33.9 M Ft
3 szoba
56 m²
Komló
Eladó téglalakás

Komló

29.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

51.345 M Ft
2 szoba
35 m²
Mohács
Eladó téglalakás

Mohács

79.9 M Ft
3 szoba
105 m²
Pécs
Eladó téglalakás

Pécs

62.7 M Ft
2 szoba
46 m²
Komló