Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Gyula, földszint

+ 3 kép 1/6
35 990 000 Ft35.99 M Ft 679 057 Ft/m2
2 szoba
53 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 601
Rotár Marianna
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Földszinti lakás eladó Gyulán – Budrió lakótelepen!

Gyula egyik kedvelt részén kínálunk megvételre egy 53 m²-es, tégla építésű, kiváló elosztású lakást, amely tökéletes választás első otthonnak vagy biztos befektetésnek!

Főbb jellemzők:
praktikus elrendezés: előszoba, étkezős konyha, másfél szoba
fürdőszoba WC-vel
jól kihasználható, élhető terek

Műszaki tartalom:
kombi gázkazános, egyedi fűtés
tégla építés – értékálló választás
földszinti elhelyezkedés – kényelmes, könnyen megközelíthető Lokáció:
bolt, iskola, óvoda a közelben
buszmegálló pár percre

Ideális választás:
első lakásnak
idősebbeknek (lépcsőmentes!)
vagy kiadásra, stabil bevételhez

Irányár: 35.990.000 Ft
Ne maradjon le róla – hívjon még ma, és nézze meg személyesen!

-Statikus
-Generál kivitelezés (festés, burkolás, nyílászáró csere, víz - gáz - fűtés szerelés )
-Kültéri és beltéri faipari munkák
-Lakberendezés
-Kertépítés

www.milestoneingatlan.hu

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
679 e Ft
616 e Ft -10%
Ennek az ára
Gyula átlagár
35.99 M Ft m Ft
34.4 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Tótkomlós
Eladó téglalakás

Tótkomlós

8.8 M Ft
2 szoba
80 m²
Békéscsaba, Belváros, Szabadság tér
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

39.99 M Ft
2 szoba
115 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Orosháza, Kossuth tér
Eladó téglalakás

Orosháza

19.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

25 M Ft
3 szoba
77 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Gyula, Varsándi utca 5
Eladó téglalakás

Gyula

56 M Ft
2 szoba
62 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

46.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Sarkad
Eladó téglalakás

Sarkad

9.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

54.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.3 M Ft
2 szoba
58 m²
Gyula, Budai Nagy Antal u
Eladó téglalakás

Gyula

45.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

31 M Ft
3 szoba
81 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

33.5 M Ft
2 szoba
74 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

44.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

54 M Ft
5 szoba
113 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.3 M Ft
2 szoba
58 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

41.9 M Ft
3 szoba
67 m²