Avico Greentop

Eladó téglalakás
Gyula, Szent István u, 1. emelet

+ 5 kép 1/8
65 900 000 Ft65.9 M Ft 998 485 Ft/m2
3 szoba
66 m²
1. emelet
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 928
Inter Ingatlaniroda
Inter Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

GYULA, (Békés vármegye) Szent István utca
(városközpontban, a Buszpályaudvar közelében)
Első emeleti, 66 m2-es, N + 2 szobás összkomfortos,
egyedi központi fűtéses, újszerű állapotú, állagmegóvott,
klímás lakás, minőségi beépített bútorzattal és műszaki
tartalommal, (konyhai gépek, klíma)
továbbá teljes berendezéssel és felszereléssel.
Zárt udvaron parkolási lehetőséggel.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 16. Utoljára módosítva: 2026. 04. 11.

3 szobás téglalakások ára Gyulán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyula m² ár
998 e Ft
590 e Ft -69%
Ennek az ára
Gyula átlagár
65.9 M Ft m Ft
44 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyula, Szent István u, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

30.09 M Ft
2 szoba
59 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

19.5 M Ft
2 szoba
67 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

33 M Ft
2 szoba
35 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

28.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

44.9 M Ft
3 + 1 szoba
78 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
52 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

46.49 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

51.9 M Ft
3 + 1 szoba
85 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

54 M Ft
5 szoba
113 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

31 M Ft
3 szoba
81 m²
Gyula, Budai Nagy Antal u
Eladó téglalakás

Gyula

45.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Gyula, Varsándi utca 5
Eladó téglalakás

Gyula

56 M Ft
2 szoba
62 m²
Mezőberény, Puskin utca 12. fsz. 2
Eladó téglalakás

Mezőberény

18.05 M Ft
1 + 1 szoba
94 m²
Gyula, Budai Nagy Antal u
Eladó téglalakás

Gyula

61.8 M Ft
3 szoba
110 m²
Békéscsaba
Eladó téglalakás

Békéscsaba

58 M Ft
4 szoba
107 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

54.9 M Ft
3 szoba
60 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

52.3 M Ft
2 szoba
58 m²
Békéscsaba, Jamina, Rell Lajos utca 21
Eladó téglalakás

Békéscsaba

26.53 M Ft
2 + 1 szoba
117 m²
Orosháza
Eladó téglalakás

Orosháza

19.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Gyula
Eladó téglalakás

Gyula

39.99 M Ft
2 szoba
115 m²
Gyula
Eladó téglalakás