Oasis Residence

Eladó téglalakás
Győr, 1. emelet

73 500 000 Ft73.5 M Ft 1 166 667 Ft/m2
2 szoba
63 m²
1. emelet
építés éve:1930

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696654040
Mezzöl Bianka
Duna House - Győr, Szövetség

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Győr-Belváros csendes utcájában a Széchenyi tér közelében kívül-belül felújított téglalakás, 4 m²-es saját tárolóval!

Győr-Belváros kedvelt, mégis rejtett, csendes utcájában eladó egy 63 m²-es téglalakás. Ez az 1. emeleti, 2 szobás fiatalos lakás kiváló lehet azoknak, akik polgári életérzést keresnek modern külsővel. Ez az otthon tökéletes egyensúly a belvárosi nyüzsgés és nyugodt élettér között.

Az épület 40 cm vastag tégla falazattal rendelkezik, mely a nyári forró napokon hűs belteret biztosít, így klímára nincs szükség. A lakás belső terei 2025-ben felújításon estek át, ami magába foglalja az új konyhát, fürdőt, WC-t, burkolatokat és friss festést. A jelenleg 2 szobás elosztás könnyen átalakítható 2 szoba és egy amerikai-konyhás nappalivá, így nyerve egy plusz tágas szobát kilátással a belső idilli udvarra. A konyhához saját kamra tartozik, a közlekedő gardrób kialakításához biztosít lehetőséget.

A lakás fűtéséről távhő gondoskodik. A szobákban 2 rétegű, a konyhában 1 rétegű fa ablakok találhatóak.

A lakáshoz tartozik egy 4 m²-es saját tároló, illetve az udvarban és a közös tárolóban van lehetőség bicikli tárolására. A lakás előtti hangulatos gangos rész privát erkélyként funkcionálhat, ami tökéletes élmény lehet a reggeli kávézáshoz kilátással a belső udvarra. A közös tér hangulatát egy gyönyörűen futtatott növényfal teszi élővé és egyedivé, mely már a belépést követően magára vonzza az ide látogató tekintetét.

A lakás egy kivételesen összetartó, mindössze 6 lakásos társasházban található. 2017-ben a cseréptető teljes felújítása történt, 2023-ban pedig a homlokzat megújulásáról gondoskodott a lakóközösség. A belső udvar kamerás megfigyelő rendszerrel ellátott. Minden egy karnyújtásnyira található: Széchenyi tér, zöldterület, bolt, iskola, óvoda, orvosi rendelő, gyógyszertár, pékség, játszótér.

Per és tehermentes, hitelezhető, gyorsan birtokba vehető.

Ne maradjon le Győr belvárosának egyik legbájosabb otthonáról, hívjon és nézzük meg együtt leendő otthonát!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

2 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
1167 e Ft
1077 e Ft -8%
Ennek az ára
Győr átlagár
73.5 M Ft m Ft
55.6 m Ft -32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

63.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

56.9 M Ft
2 szoba
107 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

45.99 M Ft
1 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

98.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89.9 M Ft
5 szoba
115 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tass
Eladó családi ház

Tass

37 M Ft
2 szoba
75 m²
Badacsonytomaj
Eladó családi ház

Badacsonytomaj

285 M Ft
4 szoba
230 m²
Fülöpszállás
Eladó családi ház

Fülöpszállás

69.9 M Ft