City Pearl

Eladó téglalakás
Győr, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
56 900 000 Ft56.9 M Ft 875 385 Ft/m2
3 szoba
65 m²
1. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 333
Gragger Zita
Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179839 hivatkozási számú győri társasházi lakás.

Győr-Nádorváros kedvelt részén, 65m2-es tégla lakás eledó!

Az első emeleti ingatlan, rendkívül jó elosztású, tágas világos terek jellemzik.

Egyedi igény szerint átalakítható és modernizálható.Tíz évvel ezelőtt fűtéskörszerűsítés és nyílászárok cseréje történt.

Az épület mögött közös kertkapcsolat, garázssorral. Igény szerint pluszban vásárolható külön Hrsz.-on lévő garázs.

Jellemzők: - 65m2-es, felújítandó tégla lakás

- műanyag nyílászárók, redőnyös,

- cirkó gázkazán és cserépkályha,

- erkélyes,

- saját tároló,

- tehermentes,

- közös kertkapcsolat az udvari részen,

- garázs vásárolható ( 12.000.000ft)

A környéken iskola, óvoda, vásárcsarnok, kórház, bevásárlási lehetőségek rövid távolságon belül elérhetők.

Az ingatlan kiváló választás saját otthonnak vagy befektetési célra egyaránt!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó győri társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #179839

Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
875 e Ft
1090 e Ft 20%
Ennek az ára
Győr átlagár
56.9 M Ft m Ft
78.7 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr, Gyárváros, TT L7 40/36+5
Eladó téglalakás

Győr

47.99 M Ft
1 szoba
40 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

47.9 M Ft
3 szoba
63 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

114 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²

Falusi CSOK ingatlanok