Astora Art House

Eladó téglalakás
Esztergom, 2. emelet

+ 5 kép 1/8
61 000 000 Ft61 M Ft 983 871 Ft/m2
2 szoba
62 m²
2. emelet
építés éve:1965

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 2. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3633333026
Rigler Barbara
Ha-Mar Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Panorámás Lakás Esztergom belvárosában!

Vágyik arra, hogy reggelente a Bazilika fenséges látványára ébredjen?
Most megtalálta álmai otthonát vagy következő sikeres befektetését!

Eladásra kínálunk egy 62 m²-es, 2. emeleti, rendkívül világos és barátságos lakást, közvetlenül Esztergom belvárosában.
Az ingatlan igazi különlegessége a két erkély, amelyekről zavartalan, képeslapra illő kilátás nyílik a város jelképére.
Miért érdemes ezt a lakást választania?

Kiváló elosztás: Tágas, étkezős konyha, praktikus terek és jó állapotú burkolatok jellemzik.
Modern kényelem: A kellemes hőmérsékletről energiatakarékos hűtő-fűtő klíma és hőtárolós kályha gondoskodik.
Frissített belső: A fürdőszoba teljes körű felújításon esett át, így Önnek már csak a dekorálással kell foglalkoznia.

Lokalizáció: Éttermek, kávézók, boltok és kulturális látnivalók egy rövid sétára találhatóak.

Tipp befektetőknek: Az ingatlan elhelyezkedése és a páratlan panoráma miatt kiemelkedő hozamot biztosít rövid- vagy hosszú távú kiadás esetén is.

Ne maradjon le erről a ritka lehetőségről! Jöjjön el, nézze meg személyesen, és szeressen bele a kilátásba!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irodánkban ingyenes hitelügyintézéssel várjuk!
https://dh.hu/ingatlankozvetito/herbaly-hajnalka
Hívjon bizalommal!

Referencia szám: LK029053

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás téglalakások ára Esztergomban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Esztergom m² ár
984 e Ft
616 e Ft -60%
Ennek az ára
Esztergom átlagár
61 M Ft m Ft
45.4 m Ft -34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Esztergom, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

94.99 M Ft
5 szoba
119 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

67.7 M Ft
3 szoba
119 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

110 M Ft
5 szoba
114 m²
Esztergom, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Esztergom

110 M Ft
5 szoba
114 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.658 M Ft
2 szoba
44 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Esztergom, Erzsébet királyné utca
Eladó téglalakás

Esztergom

41 M Ft
2 szoba
54 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

67.7 M Ft
3 szoba
119 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

46 M Ft
2 szoba
55 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

24.75 M Ft
1 szoba
33 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.4 M Ft
2 szoba
44 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

45.484 M Ft
2 szoba
43 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

42 M Ft
1 + 1 szoba
41 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

110 M Ft
5 szoba
114 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

110 M Ft
5 szoba
114 m²
Oroszlány
Eladó téglalakás

Oroszlány

28.499 M Ft
3 szoba
51 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

43.477 M Ft
2 szoba
50 m²
Komárom
Eladó téglalakás