City Pearl

Eladó téglalakás
Esztergom, földszint

+ 8 kép 1/11
62 900 000 Ft62.9 M Ft 662 105 Ft/m2
3 szoba
95 m²
földszint
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 776
Rózsa László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Esztergomban, Aranyhegyen eladó egy nettó 95 nm-es üzlethelyiség, ami lakássá alakítható, és minősíthető. Tégla építésű, fűtését gázkazán biztosítja, ipari áram ellátás is van. Felújítandó az épület, saját igényre szabható. Üzlethelyiség, vagy egy nagyobb lakás kialakítható. Hivatalos statikai véleménnyel. Saját 266 nm-es telek tartozik hozzá, amelyre akár saját magán parkoló is kialakítható. Lapos tetejére, még egy szint építhető, ahol még egy 95 nm-es lakást lehet kialakítani, vagy további üzlethelyiséget. Erről a tulajdonos már látvány terveket is készített. Tervek megvalósíthatóak! Nagyon jó helyen lévő ház/lakás, tele rengeteg lehetőséggel!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Esztergomban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Esztergom m² ár
662 e Ft
545 e Ft -22%
Ennek az ára
Esztergom átlagár
62.9 M Ft m Ft
50.6 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Esztergom, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

94.99 M Ft
5 szoba
119 m²
Esztergom, Imaház utca
Eladó téglalakás

Esztergom

109 M Ft
2 szoba
37 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

110 M Ft
5 szoba
114 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

39.053 M Ft
1 szoba
36 m²
Esztergom, Erzsébet királyné utca
Eladó téglalakás

Esztergom

41 M Ft
2 szoba
54 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

67.7 M Ft
3 szoba
119 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

110 M Ft
5 szoba
114 m²
Esztergom, Kesztölci út
Eladó téglalakás

Esztergom

74.9 M Ft
3 + 2 szoba
122 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

50.06 M Ft
2 szoba
65 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

110 M Ft
5 szoba
114 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

67.7 M Ft
3 szoba
119 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

110 M Ft
5 szoba
114 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

39.75 M Ft
2 szoba
53 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

34.02 M Ft
2 szoba
48 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

59.9 M Ft
3 szoba
140 m²
Esztergom
Eladó téglalakás

Esztergom

46.9 M Ft
1 szoba
41 m²
Esztergom, Erzsébet királyné útja