Eladó téglalakás
Esztergom, Szalézi Lakótelep, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
Esztergom-Kertvárosban a Szalézi lakótelep egyik legjobb lépcsőházában eladó 3 szoba + nappalis, 2. emeleti lakás.
Jelen pillanatban a 4 szobából egy gardrób szobává lett alakítva, másik pedig ebédlővé. Ezek könnyen, újra lakószobává módosítható.
Otthon melegét kombi gázkazán biztosítja, ablakok műanyagra lettek cserélve. Bejárati ajtó is cserélve lett. Fürdőszoba felújításon esett át. Szobái Keleti, és Nyugati fekvésűek, 2 nagyobb szobából francia erkély is van.
Kisbolt 1 percre, buszmegálló 8 perc, nagyobb bolt 8 perc sétára található.
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20. Utoljára módosítva: 2026. 06. 04.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Esztergom, Szalézi Lakótelep, 2. emelet