Eladó téglalakás
Esztergom, Kesztölci út, földszint
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó téglalakás leírása
ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÓPARKI LAKÁS
Esztergom-Kertvárosban a körforgalom közelében, Spar szomszédságában 28 lakásos lakóparki lakás. Külön bejáratú, teraszos, saját gépkocsi beállóval rendelkező 37m2-es lakás.
Kialakítása:
- konyha + étkező - 13,6m2
- szoba - 16,3m2
- fürdőszoba - 7,2m2
- terasz - 11,2m2
- tároló - 1,2m2
37m2-es földszinti, külön bejáratú lakás.
Az épület 20cm-es dryvit szigeteléssel rendelkezik.
3 rétegű redőnyös nyílászárók, hőszivattyús padlófűtés, klíma hűtés kerül beépítésre.
A lakópark bekerített, a parkolás a lakás előtt közvetlenül dedikált parkolóhelyen.
A lakások kulcsrakész állapotban kerülnek átadásra, konyhabútor nélkül. A belső burkolatok, szaniterek a vevő ízlése alapján válaszhatóak. Választható lakások 35.3 nm-től, 71,8 nm-ig(3 szoba, dupla terasz).
Jöjjön nézze meg, válasszon tetszése szerint, amíg van rá lehetőség.
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 16.
1 szobás téglalakások ára Esztergomban
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Esztergom, Kesztölci út, földszint