Seven Pearl

Eladó téglalakás
Dorog, Bányász körönd, földszint

+ 9 kép 1/12
46 500 000 Ft46.5 M Ft 911 765 Ft/m2
2 szoba
51 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 316
Veress Lászlóné
Négy-Bástya Kft

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladásra kínálok Dorogon egy 51m2-es szépen felújított lakást.Az ingatlanba található 2 szoba ,konyha,fürdőszoba wc,előszoba,étkező.A lakáshoz tartozik egy 20m2-es saját pince is.Az ingatlan melegéről gázkonvektorok gondoskodnak.Közel van iskola,óvoda üzletek,buszmegálló,vasútállomás.Ha olyan ingatlant keres ahova csak költözni kell,akkor ne keressen tovább,mert megtalálta.Várom hívását a hét bármely napján.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

2 szobás téglalakások ára Dorogon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dorog m² ár
912 e Ft
154 e Ft -494%
Ennek az ára
Dorog átlagár
46.5 M Ft m Ft
8.1 m Ft -473%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dorog, Bányász körönd, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.443 M Ft
2 szoba
52 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

38.813 M Ft
47 m²
Nyergesújfalu, Kossuth Lajos utca
Eladó téglalakás

Nyergesújfalu

82.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

52 M Ft
3 szoba
83 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

79.52 M Ft
3 szoba
61 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

49.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

40.755 M Ft
1 szoba
33 m²
Tatabánya
Eladó téglalakás

Tatabánya

48.6 M Ft
3 szoba
56 m²
Komárom
Eladó téglalakás

Komárom

22.4 M Ft
1 szoba
32 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

75.14 M Ft
3 szoba
61 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

37.4 M Ft
2 szoba
44 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

42 M Ft
3 szoba
63 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

29.358 M Ft
1 szoba
34 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

49.58 M Ft
2 szoba
51 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

44.668 M Ft
2 szoba
55 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

88 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

55 M Ft
2 szoba
48 m²
Komárom, Mártírok útja
Eladó téglalakás

Komárom

42.672 M Ft
2 szoba
53 m²
Dorog, Fáy A ltp
Eladó téglalakás

Dorog

35 M Ft
2 szoba
55 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

59.9 M Ft
2 szoba
46 m²
Dorog
Eladó téglalakás

Dorog

72.84 M Ft
3 szoba
62 m²
Nyergesújfalu