Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Debrecen, 3. emelet

63 900 000 Ft63.9 M Ft 1 452 273 Ft/m2
2 szoba
44 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 774
Kecseti Fruzsina
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecenben az Egyetem sugárúton, az egyetem főépülete mellett 44 nm-es, nappali + hálószobás, 3. emeleti, felújított lakás liftes, biztonsági kamerákkal ellátott társasházban eladó !

Befektetőknek és fiatal pároknak is ideális választás!

A lakás előnyei:

* két különnyíló szoba a privát élettér és a könnyebb kiadhatóság érdekében
* világos, barátságos terek
* teljes felszereltség és bútorozottság
* alacsony fenntartási költségek
* kiváló elhelyezkedés, mégis csendes lakókörnyezet, hiszen az ablakok nem forgalmas utcára, hanem belső udvarra néznek

Az ingatlant eddig orvostanhallgató külföldi diákok bérelték, az átlag piaci árnál magasabb bérleti díj ellenében.

A környék biztonságos és fiatalos, minden megtalálható a közelben: boltok, éttermek, tömegközlekedés.

Ár-érték arányban ritka lehetőség a piacon – ne maradjon le róla!

Referenciaszám: #127107

***

An apartment is for sale in Debrecen- Egyetem sugárút, next to the main building of the university!

The property is 44 m² with a living room and bedroom, located on the 3rd floor. The block itself is very well-maintained and equipped with an elevator and safety cameras.

An ideal choice for investors and young couples!

Advantages of the apartment:

* two separated rooms for easy rent-out and private spaces
* bright, friendly spaces
* comprehensively equipped and furnished
* low maintenance costs
* excellent location, yet quiet living area with windows facing towards a backyard not noisy streets

The property was always rented by foreign medical students for higher rental fees compared to the current ones in the real estate market.

The neighborhood is safe and youthful , with all the amenities nearby: shops, restaurants, public transportation.

A rare opportunity on the market in terms of value for money – dont miss out!

Reference number: #127107

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1452 e Ft
1276 e Ft -14%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
63.9 M Ft m Ft
69.5 m Ft 8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

79.7 M Ft
2 szoba
56 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

86.5 M Ft
3 szoba
62 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba