Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Balmazújváros

+ 7 kép 1/10
92 490 000 Ft92.49 M Ft 924 900 Ft/m2
3 szoba
100 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 100 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Tudtad, hogy élhetsz egy csendes, mégis dinamikusan fejlődő környezetben, ahol a nyugalom és a városi élet kényelme egyszerre van jelen? Most itt a páratlan lehetőség, hogy a város központjában található, tégla építésű, két szintes, 100 m²-es sorházi PRÉMIUM minőségű lakás új tulajdonosa legyél!

Új építésű, modern otthonok elérhetőek – és még beleszólásod is lehet a kialakításba!

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy most még személyre szabhatod: Te döntheted el, milyen csempe kerüljön a fürdőbe, milyen színek domináljanak a falakon, hogyan nézzen ki a konyha – így valóban olyan otthonod lehet, amit teljesen a saját ízlésed formál.

Miért érdemes ezt az ingatlant választanod?
- Kétszintes kialakítás – földszint + tetőtér: Praktikus, jól átgondolt térszervezés. Tökéletes választás családoknak, vagy azoknak, akik külön dolgozó-, pihenő- vagy hobbiszobát szeretnének kialakítani.
- Kertkapcsolat: A saját kis kerted lehet a pihenés szigete: ideális napindító kávézáshoz, közös családi programokhoz vagy baráti összejövetelekhez.
- Modern, tégla építésű szerkezet: Tartós, megbízható és gazdaságos megoldás, amely hosszú távon biztosít alacsony fenntartási költségeket és magas komfortérzetet.
- Rugalmas elrendezés, egyedi kialakítási lehetőségekkel: Most még beleszólhatsz a belső terek kialakításába – így tényleg olyan otthont teremthetsz, amely minden szempontból illik hozzád.
- 3%-os hitelkonstrukció – kedvező időszak új otthonhoz jutni: A rendkívül kedvező finanszírozási lehetőség új távlatokat nyit meg azok számára, akik most lépnének a saját ingatlan felé.
- Teljes körű hitelügyintézés: Neked csak annyi a dolgod, hogy kiválaszd a lakást és átvedd a kulcsot – mindent elintézünk helyetted!

Elhelyezkedés – Minden kéznél, amire szükséged lehet
- Balmazújváros központjában, ahol a fontos intézmények, boltok, óvodák, iskolák, szolgáltatások mind karnyújtásnyira vannak.
- Mindössze 15 km-re a BMW gyártól, ami kiváló lehetőséget jelent mindazoknak, akik a környéken dolgoznak, de szeretnék a munka utáni órákat nyugodt, kiegyensúlyozott környezetben tölteni.
- Kiváló közlekedés, könnyen megközelíthető minden irányból, így a mindennapi útvonalak is egyszerűbbé válnak.

Átadás: 2026. április

Tervezd meg időben az új életed egy olyan otthonban, ahol minden adott ahhoz, hogy hosszú távon is jól érezd magad.

Hirdetés feltöltve: 2025. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Balmazújvárosban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balmazújváros m² ár
925 e Ft
371 e Ft -149%
Ennek az ára
Balmazújváros átlagár
92.49 M Ft m Ft
25.9 m Ft -257%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balmazújváros

Eladó ingatlanok a környékről

Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

90 M Ft
4 szoba
149 m²
Hajdúszoboszló
Eladó családi ház

Hajdúszoboszló

79.6 M Ft
6 szoba
220 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hajdúsámson, Sörte utca
Eladó családi ház

Hajdúsámson

69 M Ft
4 szoba
145 m²
Hajdúszoboszló, Kölcsey u
Eladó panellakás

Hajdúszoboszló

37 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Hajdúsámson, Szűcs u
Eladó családi ház

Hajdúsámson

65 M Ft
4 szoba
125 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Kandia, Nap utca
Eladó üzlethelyiség

Debrecen

98 M Ft
2 szoba
160 m²
Balmazújváros
Eladó téglalakás

Balmazújváros

81.742 M Ft
3 szoba
0 m²
Balmazújváros
Eladó téglalakás

Balmazújváros

81.694 M Ft
3 szoba
0 m²
Debrecen, Sámsonikert, Jánosi u
Eladó családi ház

Debrecen

65 M Ft
4 szoba
88 m²
Hajdúsámson, Holló utca
Eladó családi ház

Hajdúsámson

52 M Ft
4 szoba
123 m²
Konyár
Eladó családi ház

Konyár

29.9 M Ft
3 szoba
98 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó családi ház

Debrecen

79.9 M Ft
2 szoba
120 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.7 M Ft
3 szoba
66 m²
Debrecen
Eladó téglalakás