City Pearl

Eladó téglalakás
Debrecen, 6. emelet

55 000 000 Ft55 M Ft 1 018 519 Ft/m2
1 + 2 szoba
54 m²
6. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 229
Széchenyi Ingatlanház
Széchenyi Ingatlanház

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Debrecen, Abszolút belvárosában, Petőfi téren 54 nm-es 1+2 fél szobás, nagy erkélyes lakás eladó.
Tégla épület, távfűtéses, klímás a lakás. A szobák külön nyílóak.
Fürdő WC egyben van. Tágas normális méretű a konyha.
A lakás jó állapotban, nagy részt fel lett újítva, burkolatok többsége új, frissen festett és a nyílászárók is mind új.
Függőfolyosós rendszerű a ház. Vagyis a lakás előtti folyosó is használható erkélyként, vagy kiülni.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

3 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1019 e Ft
1330 e Ft 23%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
55 M Ft m Ft
95.9 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 6. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.328 M Ft
2 szoba
53 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.891 M Ft
3 szoba
103 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Hajdúsámson
Eladó téglalakás

Hajdúsámson

75 M Ft
4 szoba
92 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

84 M Ft
5 szoba
90 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

70.703 M Ft
1 szoba
64 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

137.5 M Ft
2 szoba
106 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

144.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft