Oasis Residence

Eladó téglalakás
Debrecen, Belváros

+ 16 kép 1/19
459 000 000 Ft459 M Ft 1 159 091 Ft/m2
396 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 623
Figeczky Dániel
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJ ÉPÍTÉSŰ, PRÉMIUM, 6 EGYSÉGES BEFEKTETÉSI INGATLAN DEBRECENBEN

396 m² nettó összalapterület | 609 m² telek | 6 önálló egység
Téglaépítés | 2021-es építés | 18 kW napelem
2 fedett beálló + 6 nyitott beálló

Ez nem egy átlagos ingatlan.
Ez egy azonnali hozampotenciállal rendelkező, modern, energiahatékony befektetési lehetőség befektetőknek, vállalkozásoknak vagy többfunkciós hasznosításban gondolkodóknak.

RITKA LEHETŐSÉG A PIACON.

AMIT IGAZÁN KÜLÖNLEGESSÉ TESZ:

• Új építésű, prémium befektetési ingatlan
• 6 külön bejáratú, teljesen önálló egység
• Irodaként bejegyzett, de lakássá átminősíthető
• Azonnali hozampotenciál befektetők és vállalkozások számára
• Modern, energiahatékony irodaház
• Többféle hasznosítási mód egy időben
• 396 m² nettó összalapterület
• 609 m²-es telek
• 3 db erkély
• Kertkapcsolatos kialakítás
• Önálló tároló + gépészeti helyiség
• 2 db fedett beálló
• 6 db nyitott beálló
• Csendes, központi, jó közlekedésű környék

FŐBB PARAMÉTEREK:

• Társasházi lakás / irodaház jellegű befektetési ingatlan
• 6 lakás / iroda egység
• Nettó méret: 396 m²
• Telek mérete: 609 m²
• Építés éve: 2021
• Téglaépítés
• Zárt lépcsőházas kialakítás
• Belmagasság: 2,7 m
• Belső terek állapota: új
• Nyílászárók: műanyag
• Közút burkolata: aszfalt

6 ÖNÁLLÓ EGYSÉG – TÖBBFÉLE HASZNOSÍTÁSI LEHETŐSÉGGEL:

Az ingatlan 6 külön bejáratú, teljesen önálló egységből áll, amelyek mindegyike saját konyhával, fürdővel és mérhető közművekkel rendelkezik.

Ez a kialakítás különösen erős befektetési alapot ad, hiszen az egységek külön-külön is bérbe adhatók, miközben az egész ingatlan egyben is kiválóan működhet céges központként, coworking irodaként vagy apartmanházként.

KÖZÖSSÉGI ÉS ÜZLETI TEREK:

A modern, világos, új állapotú belső terek több funkcióra is alkalmassá teszik az ingatlant.
Lehet belőle irodaház, céges központ, szolgáltató tér, apartmanház vagy vegyes hasznosítású befektetési portfólió.

PRIVÁT EGYSÉGEK:

A 6 önálló egység nagy előnye, hogy egymástól függetlenül használhatók.
Ez ideális megoldás lehet hosszú távú bérbeadásra, rövid távú kiadásra, céges apartmanok kialakítására vagy akár több vállalkozás egyidejű működtetésére is.

MŰSZAKI TARTALOM:

• Hőszivattyús fűtés-hűtés rendszer
• 18 kW-os napelem

EXTRÁK:

• 3 db erkély
• Kertkapcsolat
• Önálló tároló
• Gépészeti helyiség
• 2 db fedett beálló
• 6 db nyitott beálló
• Zárt lépcsőház
• Aszfaltozott közút
• Csendes, mégis központi elhelyezkedés
• Jó közlekedés

BEFEKTETÉSI ELŐNYÖK:

• 6 külön bérbe adható egység → diverzifikált bevétel
• Lakássá minősíthető egységek → értéknövelési potenciál
• Rövid távú kiadásra is alkalmas
• Hosszú távú kiadásra is alkalmas
• Céges központként hasznosítható
• Coworking irodaként működtethető
• Apartmanház kialakítására is kiváló
• Energiahatékony működés, alacsony fenntartási költség
• Új állapot, modern műszaki tartalom

A 6 önálló egység, az energiahatékony működés, a lakássá minősítés lehetősége és a sokoldalú hasznosíthatóság együtt olyan kombinációt ad, ami ritkán jelenik meg a debreceni piacon.

Befektetőként keresed?
Itt azonnal több lábon álló bevételi struktúrában gondolkodhatsz.

Vállalkozásként keresed?
Céges központ, iroda, szolgáltató tér vagy akár vegyes hasznosítású ingatlan is kialakítható belőle.

Adottságainak köszönhetően a debreceni piacon kiemelt befektetési értéket képvisel.

De figyelem: új építésű, prémium, 6 egységes, energiahatékony befektetési ingatlan ilyen paraméterekkel ritkán kerül piacra.

Hívj vagy írj üzenetet, és nézd meg személyesen ezt a különleges befektetési lehetőséget!

#saleselitingatlan #saleselit #debrecen #befektetesiingatlan #irodahaz #apartmanhaz #ujepitesu #premiumingatlan #hozampotencial #ingatlanbefektetes #napelem #energiahatékony #coworking #cegeskozpont #eladoingatlan #ingatlanhirdetes

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

0 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belváros m² ár
Debrecen m² ár
1159 e Ft
1226 e Ft 5%
1122 e Ft -3%
Ennek az ára
Belváros átlagár
Debrecen átlagár
459 M Ft m Ft
88.7 m Ft -417%
160.1 m Ft -187%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, Belváros

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Hajdúszoboszló
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

75.213 M Ft
1 szoba
81 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

111.05 M Ft
3 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba