Oasis Residence

Eladó téglalakás
Debrecen, 1. emelet

1/2
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 747 500 Ft/m2
2 szoba
40 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 637
Kerekes József
Nagyerdei Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

1 szobás, nappali–konyha–étkezős lakás | 40,12 m²

Debrecen belvárosában, a főtértől mindössze néhány perc sétára, új építésű, liftes társasházban kínálunk megvételre egy 40,12 m² alapterületű, modern kialakítású típuslakást. Az ingatlan elrendezése ideális: előtér, világos nappali–konyha–étkező egy légtérben, fürdőszoba és praktikus tároló került kialakításra.

Az épület korszerű műszaki tartalommal készül, A energetikai besorolással, hőszivattyús fűtési rendszerrel, kiváló hő- és hangszigeteléssel, valamint háromrétegű nyílászárókkal. A lakás alacsony fenntartási költségekkel üzemeltethető, a várható átadás időpontja 2027. nyár.

Méretéből és elhelyezkedéséből adódóan a lakás kifejezetten jól kiadható, hosszú távú bérlésre és prémium bérbeadásra egyaránt alkalmas. A parkoló megvásárlása nem kötelező, ami tovább növeli a befektetési rugalmasságot.

Ez a lakástípus ideális választás értékálló, stabil hozamot biztosító befektetésként.
Ref. szám: #123846

*****

1-room apartment with living room, kitchen and dining area | 40.12 m²

In the center of Debrecen, just a few minutes walk from the main square, we are offering a modern, 40.12 m² apartment for sale in a newly built condominium with an elevator. The layout of the property is ideal: entrance hall, bright living room-kitchen-dining room in one space, bathroom and practical storage space.

The building is equipped with state-of-the-art technology, with an A energy rating, a heat pump heating system, excellent thermal and sound insulation, and triple-glazed windows and doors. The apartment can be operated at low maintenance costs, with an expected handover date of summer 2027.

Due to its size and location, the apartment is particularly suitable for long-term rental and premium letting. The purchase of a parking space is not mandatory, which further increases investment flexibility.

This type of apartment is an ideal choice as an investment that provides stable returns and retains its value.
Ref. szám: #123846

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1748 e Ft
1288 e Ft -36%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
69.9 M Ft m Ft
68.1 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen, 1. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

99.4 M Ft
4 szoba
76 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
4 szoba
84 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

185.5 M Ft
4 szoba
135 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

120.46 M Ft
3 szoba
102 m²
Hajdúszoboszló, József Attila utca
Eladó téglalakás

Hajdúszoboszló

107.5 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

71.9 M Ft
2 szoba
52 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

106 M Ft
3 szoba
83 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Püspökladány
Eladó téglalakás

Püspökladány

39.9 M Ft
1 szoba
336 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

83.943 M Ft
2 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

69.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

98.181 M Ft
2 szoba
85 m²
Debrecen, Belváros, Hatvan köz
Eladó téglalakás

Debrecen

118.936 M Ft
4 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

87.9 M Ft
3 szoba
64 m²
Debrecen
Eladó téglalakás

Debrecen

77.9 M Ft
2 szoba
54 m²
Debrecen
Eladó téglalakás