Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XXIII. kerület, 2. emelet

+ 7 kép 1/10
93 532 000 Ft93.532 M Ft 1 355 536 Ft/m2
3 szoba
69 m²
2. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira!

Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében megkezdődött egy új, modern lakóépület első ütemének értékesítése.
Az első fázisban 30 darab, A+ energetikai besorolású, hőszivattyús lakás épül erkéllyel, mennyezeti hűtés-fűtéssel és prémium műszaki tartalommal.
Válassza ki új otthonát, amelyet egyedi igényei szerint alakítunk, választható burkolatokkal és belső nyílászárókkal.
Döntésében számíthat az OTP Ingatlanpont szakmai támogatására a teljes folyamat során, az adásvételi szerződéstől a hitelügyintézésen át egészen a kulcsrakész átadásig.

A közlekedés kiváló:
az M5-ös autópálya és az M0-ás körgyűrű gyorsan elérhető, így a belváros és az agglomeráció is könnyen megközelíthető.
A környéken több buszjárat közlekedik: 35, 123, 123A, 224, 224E és 923, utóbbi éjszakai járat Békásmegyertől Soroksárig halad, közvetlen kapcsolatot biztosítva az M3-as metróhoz a Corvin-negyednél és az M4-eshez a Rákóczi téren.
A 123-as busszal egyszerűen elérhető az Auchan, IKEA és a Határ út (M3 metró) is.

A környék minden kényelmet kínál:
Auchan, Tesco, Lidl, Aldi, IKEA, JYSK, Media Markt, Brendon, Reál, továbbá gyógyszertárak és postahivatal 10-15 percen belül.
A közelben iskolák, sportcsarnok, bringapark, valamint a St. Lőrinc Golf Club és a Wedding Lake is megtalálhatók.

Ne feledje: az OTP Ingatlanpont kedvezményes pénzügyi konstrukciókkal áll ügyfelei rendelkezésére.
Hitelbírálat soron kívül, akár hétvégén is, hogy a megfelelő otthon kiválasztásában gyors és teljes körű támogatást nyújthassunk.
Ha a lakás felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal - most van itt az ideje a választásnak!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M322818

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1356 e Ft
1122 e Ft -21%
1694 e Ft 20%
Ennek az ára
XXIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
93.532 M Ft m Ft
83.3 m Ft -12%
132.3 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

115 M Ft
2 szoba
60 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

66.9 M Ft
3 szoba
90 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

101.91 M Ft
2 szoba
50 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
67 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

141 M Ft
4 szoba
85 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2 szoba
38 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
62 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

66.9 M Ft
2 szoba
90 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
37 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület