Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A, 1. emelet

1/1
152 500 000 Ft152.5 M Ft 1 773 256 Ft/m2
3 szoba
86 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 411
Sasad Resort Sungate II.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Sasad Resort új üteme a Sasad Resort Sungate lakáskínálata rendkívül sokszínű: a praktikus garzonoktól kezdve a tágas családi otthonokig mindenki megtalálhatja a számára ideális megoldást. A nyugodt életteret a kis lakásszámú, mindössze háromszintes épületek, a szellős beépítés, a nagy épülettávolságok és a lakópark melletti, sűrű növényzettel borított, különleges hangvédő gát biztosítják majd.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 22.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1773 e Ft
1925 e Ft 8%
1694 e Ft -5%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
152.5 M Ft m Ft
144.3 m Ft -6%
132.3 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Sasad
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

319 M Ft
5 szoba
186 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

83.9 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

89 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.2 M Ft
3 szoba
64 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület