River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, 2. emelet

+ 14 kép 1/17
69 800 000 Ft69.8 M Ft 1 041 791 Ft/m2
3 szoba
67 m²
2. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szabó Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Nyugodt, zöld környezetben keres otthont, ahol minden fontos intézmény és szolgáltatás elérhető közelségben van?
Ez a csillagtelepi lakás kiváló lehetőség!

A 4 szintes, rendezett társasház 2. emeletén található ingatlan ideális választás fiatal pároknak, első lakásukat vásárlóknak, aktív idősebbeknek, illetve olyan családoknak, ahol a gyerekek már magabiztosan használják a lépcsőt.
A lakás kisebb felújításokon átesett, alapvetően átlagos állapotú, néhány további frissítéssel könnyen személyre szabható, igazán otthonos térré alakítható.

Főbb jellemzők:
-3 korrekt méretű, külön nyíló szoba
–Kényelmes életterek, jól szeparálható funkciókkal
-Felújított fürdőszoba, és attól független külön wc
-Műanyag nyílászárók
-Utcafronti rkély

A lakás a ház szélső oldalán található, így két irányba (D-K) tájolt, világos és jól átszellőztethető.
Saját, 7 m²-es pincerész remekül bővítik a tárolási kapacitásokat.
Részben bútorozott, a bent maradó bútorokról a tulajdonos rugalmasan, korrekt módon egyeztet.
Autósok figyelem: a parkolás díjmentes a környéken, mindig elérhető helyekkel.

Környék:
Csillagtelep csendes, zöldövezeti hangulata különösen vonzó azok számára, akik nyugalmat keresnek a városon belül. Több kisebb park és egy közeli kiserdő kínál lehetőséget sétára, futásra, szabadtéri kikapcsolódásra.
A közelben általános iskola, gimnázium, üzletek megtalálhatók, a közlekedés pedig gyors és jól szervezett.

Ha élhető elrendezésű, világos, jól alakítható lakást keres nyugodt környezetben, érdemes személyesen is megtekintenie!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1042 e Ft
1022 e Ft -2%
1706 e Ft 39%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.8 M Ft m Ft
62 m Ft -13%
131.3 m Ft 47%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

86.6 M Ft
3 szoba
72 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, István utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84 M Ft
2 szoba
47 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

137 M Ft
3 szoba
83 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Szent László út
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
38 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

134 M Ft
4 + 1 szoba
0 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Ond vezér útja
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

62.6 M Ft
2 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
3 szoba
50 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
112 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület