Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XXI. kerület, Csepel belváros, Kossuth, 1. emelet

+ 11 kép 1/14
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 118 966 Ft/m2
2 szoba
58 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 943
Csepeli Ingatlaniroda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ALKALMI VÉTEL!

ELADÓ EGY NAGYON JÓ ÁLLAPOTÚ, 2 SZOBÁS LAKÁS CSEPELEN A SZENT IMRE TÉREN!

ELHELYEZKEDÉS:
Az ingatlan Csepelen a központban a Kossuth Lajos utcában egy 4 szintes társasház 1. emeletén helyezkedik el, frekventált környezetben.

AZ INGATLANRÓL:
Az 58 nm nagyságú 2 szobás lakás igény esetén 3 szobássá alakítható. A lakásba lépve egy folyosóról érhetőek el a helyiségek. A tágas nappaliból nyíili az erkély. A nappali és a hálószoba parkettás, egyéb helyiségek járólappal burkoltak.

A nyílászárók a nappali kivételével mindenhol új műanyag thermo profilos ablakokra lettek cserélve. A fürdőszoba a toalettől elkülönülten helyezkedik el.

A konyhaétkező nagyobb méretű, így nagyobb családi, baráti összejövetelekre is kiváló. A konyhabútor, a tűzhely is a vételár részét képezi.

FENNTARTÁSI KÖLTSÉG:
A rezsi költség kedvező. A lakás 4 vízórával rendelkezik, egyedi fűtésmérője is van, így a fogyasztás szabályozható. A közös költség 19.000 Ft (felújítási alappal, közös képviselő díjával, lépcsőház világítással).

PARKOLÁS:
A társasház előtt számtalan gépjárművel lehet kényelmesen parkolni.

INGATLAN BEOSZTÁSA:
előszoba, fürdőszoba, toalett, nappali, hálószoba, folyosó, tároló, konyhaétkező, erkély

INFRASTRUKTÚRA:
A közelben minden elérhető: buszok, ovi, bölcsi, iskola, bevásárlási lehetőségek, Aldi, Spar, buszok, csepeli hév, jégpálya, Szent Imre tér, posta, kormányablak.

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető!

Érdeklődni: Pogács Ágnes 06709435151

IRODÁNK DÍJMENTES, BANKFÜGGETLEN HITELTANÁCSADÁST ÉS KEDVEZMÉNYES ÜGYVÉDI HÁTTERET BIZTOSÍT ÜGYFELEINK SZÁMÁRA!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1119 e Ft
1008 e Ft -11%
1690 e Ft 34%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
43.2 m Ft -50%
118.7 m Ft 45%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, Csepel belváros, Kossuth, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület, Csillagtelep, Zrínyi
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

47 M Ft
2 szoba
80 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

75 M Ft
3 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

86.6 M Ft
3 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

24.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

59.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
36 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XXI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXI. kerület