Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
80 000 000 Ft80 M Ft 1 481 481 Ft/m2
2 szoba
54 m²
földszint
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Kartali Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Ne keressen tovább! Első tulajdonostól eladó ez az 54 m²-es, gyönyörűen kivitelezett, földszinti lakás a keresett Mediterrán Lakóparkban. Ez nem csupán egy lakás – ez egy igazi, saját 136 m²-es, ELKÜLÖNÍTETT KERTKAPCSOLAT Budapesten, ahol a város zaja megszűnik.

Az ÁR tartalmaz mindent: maga a lakás, a hatalmas, kizárólagos használatú kert, és a TELJES, EGYEDILEG KÉSZÍTETT BÚTORZAT, így Önnek már csak költöznie kell!

???? A Lakás, Ami Kényeztet:
Kimagasló Energetikai Hatékonyság: A legmodernebb Daikin hőszivattyús rendszer gondoskodik a fűtésről, hűtésről (fancoil) és a melegvízről is! Élvezze az alacsony rezsit és a tökéletes hőmérsékletet egész évben!

Átgondolt Térkihasználás: Az 54 m²-es alapterületet asztalos által tervezett, egyedi beépített szekrények teszik a lehető legpraktikusabbá. A tágas terek elosztása:

Nappali: 25.50 m²

Hálószoba: 12.61 m²

Konyha: 7.68 m²

Fürdő (fűthető törölközőszárítóval): 4.64 m²

???? Teljes Kényelem és Biztonság: Minden ablakon elektromos redőnyök és szúnyoghálók garantálják a zavartalan pihenést és a könnyű árnyékolást.

???? Az Ön Saját Zöld Birodalma:
️ Privát Kert (136.2 m²): Egy igazi, elkerített zöld sziget, ideális családi programokhoz, baráti összejövetelekhez, vagy egyszerűen csak a feltöltődéshez!

???? Terasz (10.25 m²): Tökéletes helyszín a reggeli kávéhoz és a nyári estékhez. Kerti csap is rendelkezésre áll.

???? Öntözőrendszer: A beüzemelésre váró rendszernek köszönhetően a kert gondozása is könnyed lesz.

???? Kényelmes Bejárás: Zárható kiskapun keresztül a kertből közvetlen közlekedési lehetőség!

???? Pöpec Lokáció, Kiváló Közlekedés:
Mediterrán Lakópark, XX. kerület: Csendes, igényes környezet.

Minden a Közelben: Sétatávolságra elérhető boltok (élelmiszer, dohány), játszóterek, edzőterem, uszoda, éttermek és a Jégcsarnok!

???? Gyorsan a Centrumhoz: Autóval mindössze 13-15 perc a Boráros tér!

???? Tömegközlekedés: Helyben a 119-es busz, pár perc sétával elérhető a H6-os HÉV és számtalan buszjárat (35, 36, 224, 151, 635, 655, stb.).

????️ Parkolás:
A környéken a parkolás ingyenes!

Extra opció: A vételáron felül mélygarázs hely is vásárolható a lakáshoz 10 millió Ft-ért.

Ne szalassza el ezt a ritka lehetőséget! Hívjon még ma, és tekintse meg személyesen ezt az egyedülálló, azonnal költözhető otthont!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1481 e Ft
1110 e Ft -33%
1690 e Ft 12%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
80 M Ft m Ft
61.6 m Ft -30%
88.7 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99.9 M Ft
659 m²
452 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
66 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

99.95 M Ft
2 szoba
60 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

220 M Ft
5 szoba
129 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

65 M Ft
2 szoba
50 m²
XX. kerület, Tótfalusi Kis Miklós sétány
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

76.99 M Ft
1 + 3 szoba
75 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

160 M Ft
3 szoba
81 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

82 M Ft
2 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

23 M Ft
1 szoba
32 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99 M Ft
3 szoba
100 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
74 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
56 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba