City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, 3. emelet

+ 1 kép 1/4
107 000 000 Ft107 M Ft 1 229 885 Ft/m2
4 szoba
87 m²
3. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 399
Czafit Péter
OTPIP I. kerület Zsolt utcai iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Budapest XX. kerületében, kertvárosi környezetben mégis jól megközelíthető helyen 22 lakásos, liftes, új építésű lakások várják tulajdonosaikat. A kínálatban 1+1 szobás, 2 szobás valamint nagyobb alapterületű, akár négy szobával rendelkező otthonok is megtalálhatóak. A lakások kialakításakor egyik fő szempont volt a praktikus elrendezés, a legtöbb lakáshoz erkély vagy terasz tartozik. A biztonságos, telken belüli parkolás felszíni beállók kialakításával lesz biztosítva, melynek megvásárlása opcionális. A változatos méretű és alaprajzú lakástípusok között az első lakást kereső fiatalok, vagy a nagycsaládosok is megtalálhatják álmaik otthonát. Tervezett átadás: 2024. I. negyedév

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M262201

Hirdetés feltöltve: 2024. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1230 e Ft
1125 e Ft -9%
1757 e Ft 30%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
107 M Ft m Ft
90.4 m Ft -18%
183.6 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

69.9 M Ft
1 szoba
34 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

61.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

156 M Ft
3 szoba
92 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

63.5 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
61 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

85 M Ft
3 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

160 M Ft
3 szoba
81 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
67 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

107 M Ft
4 szoba
87 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

23 M Ft
1 szoba
32 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

34.9 M Ft
3 szoba
26 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

47.5 M Ft
1 szoba
22 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
66 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
8 + 1 szoba
235 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

99.95 M Ft
2 szoba
60 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület