Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca, földszint

+ 9 kép 1/12
29 900 000 Ft29.9 M Ft 1 661 111 Ft/m2
1 szoba
18 m²
földszint
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627814763
Eőri Ildikó
Duna House - Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Budapesten, a XX. kerületben egy 26 m²-es, földszinti garzonlakás egy 10 lakásos, csendes társasházbÚjdonság!Kattints a szerkesztéshezan, saját kertrésszel.

A lakás praktikus elrendezésű: egy szoba, konyha, fürdőszoba, gardrób és előszoba található benne, így kis alapterülete ellenére kényelmes és jól használható otthont biztosít. Ideális választás lehet fiataloknak, egyedülállóknak vagy akár idősebbek számára is.
A fűtés gázkonvektorral történik, így a rezsiköltség alacsonyan tartható. A lakáshoz tartozik egy külön kerti tárolóhelyiség is.
A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben több tömegközlekedési lehetőség elérhető, a metró körülbelül 15 perc alatt megközelíthető. Bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelő és iskola is néhány perc távolságra található.
Parkolás az utcán ingyenesen megoldható.
Ha egy kis rezsijű, jó elhelyezkedésű lakást keres Budapesten, ez az ingatlan remek lehetőség lehet.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kossuthfalva m² ár
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1661 e Ft
835 e Ft -99%
1097 e Ft -51%
1707 e Ft 3%
Ennek az ára
Kossuthfalva átlagár
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
29.9 M Ft m Ft
23.6 m Ft -26%
38.1 m Ft 21%
59.6 m Ft 50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, Kossuthfalva, Nagysándor József utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

148 M Ft
4 szoba
126 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

23 M Ft
1 szoba
32 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

73 M Ft
3 szoba
61 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

99 M Ft
3 szoba
100 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

71 M Ft
2 szoba
46 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
V. kerület, Belváros, Múzeum körút
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

151.5 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület