Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XVII. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
94 900 000 Ft94.9 M Ft 1 581 667 Ft/m2
3 szoba
60 m²
földszint
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 362
Mikóné Pandur Mária Magdolna
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ XVII., Rákoshegyen, a Helikopter lakópark CSENDES mellékutcájában egy KERTKAPCSOLATOS, FÖLDSZINTES lakás.

A 6 lakásos, RENDEZETT társasház egyik legnyugodtabb, belső elhelyezkedésű, 60 nm-es otthona ideális választás mindazok számára, akik a városi kényelem mellett a saját kert nyugalmára vágynak.

A lakáshoz egy részben fedett TERASZ, valamint egy privát, saját használatú ~35 nm-es KERT is tartozik, amely tökéletes helyszíne lehet a pihenésnek vagy akár baráti összejöveteleknek.

A DK-i tájolásnak köszönhetően VILÁGOS, kellemes hangulatú ingatlan praktikus elrendezésű: két külön nyíló szoba, amerikai konyhás nappali étkezővel, valamint fürdőszoba.

A lakás jó állapotú, korszerű nyílászárókkal, klímával és egyedi mérőórákkal felszerelt, fűtéséről kombi cirkó gondoskodik.

A zárt udvarban saját gépkocsibeálló biztosított, elektromos kapuval, ami kényelmes és biztonságos parkolást tesz lehetővé.

A beépített bútorok a vételár részét képezik.

Az ingatlan PER- és TEHERMENTES!

Lokáció és infrastruktúra szempontjából nem lehet ok panaszra!

A környék infrastruktúrája kiváló: minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető, míg a közeli zöldterületek kiváló kikapcsolódási lehetőséget nyújtanak.
A közlekedés gyors és jól szervezett.

Ez az ingatlan tökéletes választás lehet fiatal pároknak, családosoknak, időseknek vagy mindazoknak, akik egy élhető, barátságos környezetben keresnek otthont maguknak.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre.

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére!
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, lakástakarék-pénztári megoldásokat kínálunk.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.

Megtekintésért, kérem hívjon a hét bármely napján!

Referenciaszám: M327436

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M327436-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1582 e Ft
1352 e Ft -17%
1694 e Ft 7%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
86.2 m Ft -10%
132.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

95 M Ft
4 szoba
127 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

70 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

142 M Ft
4 szoba
105 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

95 M Ft
4 szoba
127 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Vörösmarty utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

80 M Ft
4 szoba
75 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²