BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XVII. kerület, Tetőtér

+ 17 kép 1/20
94 500 000 Ft94.5 M Ft 900 000 Ft/m2
3 szoba
105 m²
Tetőtér
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 315 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: Tetőtér
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 312
Lenti Dávid
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XVII. KERÜLETBEN, RÁKOSCSABA - ÚJTELEPEN, 3 SZOBÁS, JÓ ÁLLAPOTÚ, NAGY TERASZOS, KERTKAPCSOLATOS LAKÁS ELADÓ!!!

XVII. kerületben Rákoscsaba - Újtelep csendes, aszfaltozott utcájában, 3 lakásos, 1980-ban épült, szigetelt (5 cm dryvit) házban, 105 nm-es (Bruttó 145 nm), I. emeleti, 3 szobás, jó állapotú, gáz cirkó fűtéses (radiátoros hőleadással), fa thermo nyílászárós, alacsony fenntartási költségű, nagy teraszos (24 nm), KERTKAPCSOLATOS, rugalmasan birtokba vehető, TEHERMENTES lakás eladó.

Az ingatlanhoz tartozik a zárt udvaron belül egy felszíni beálló, továbbá a beépített bútorok és a gépesített konyhabútor az ár részét képezi.

A kert gondozott, rendezett, kiválóan alkalmas kikapcsolódásra.

A környék ellátottsága, infrastruktúrája kiváló, a közelben buszmegálló, bevásárlási lehetőségek, piac, játszótér, iskola, óvoda, bölcsöde találhatóak pár perces sétára, a vasút állomás karnyújtásnyira, kötött pályán a Keleti pályaudvar 20 perc alatt elérhető.

Érdemes megnézni, bővebb információért hívjon bizalommal akár hétvégén is, előre egyeztetett időpontban kizárólag ingatlanközvetítő bevonásával megtekinthető!
L.D

INGYENES hitel tanácsadás, CSOK Plusz, OTTHON START ügyintézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk az összes elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.

- Egyedi, bankfiókban nem elérhető kamat- és díjkedvezmények
- Hitelképesség vizsgálat
- Idő, energia és pénz megtakarítás
- Teljes hivatali ügyintézés ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386440

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
900 e Ft
1335 e Ft 33%
1706 e Ft 47%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.5 M Ft m Ft
89.3 m Ft -6%
131.3 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület, Tetőtér

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
II. kerület, Törökvész, Lepke utca
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

0.58 M Ft
3 szoba
86 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Westend
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VI. kerület

135 M Ft
35 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

95 M Ft
4 szoba
127 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XVIII. kerület, Lakatostelep, Dolgozó út
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dohány utca 22-24
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

50 M Ft
2 szoba
51 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

80 M Ft
2 szoba
107 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
2 szoba
43 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

36.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft
4 szoba
120 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

90 M Ft
2 szoba
50 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

55 M Ft
3 szoba
100 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

134.9 M Ft