Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XVI. kerület, földszint

+ 5 kép 1/8
155 000 000 Ft155 M Ft 1 371 681 Ft/m2
4 szoba
113 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 395
Nagy Sándor
Szépvölgyi úti Iroda (OTP Ingatlanpont Kft.)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

EGY ÚJ VILÁG KIALAKULÓBAN

A történelmi Mátyásföldi repülőtér szomszédságában, a nemrég megnyitott új parcellázási területen eladó egy lakás egy 3 lakásos, kétszintes társasházban. A város zajától mentesen, kellemes környezetben, egy teljesen új kertes házas övezetben található az ingatlan.

A lakás tervezése modern, magas műszaki felszereltséggel, exkluzív kivitelezéssel, energiatakarékos megoldásokkal készül: hőszivattyús fűtésrendszer, háromrétegű üvegezésű nyílászárók, elektromos redőnyök, klíma.
Még van lehetősége a saját stílus megvalósítására a belső tereket illetően. ( Burkolatok, színek, stb. )
A lakáshoz saját kocsibeálló tartozik egy önálló kertrésszel.
Vásárlás esetén a műszaki kérdésekkel kapcsolatban állunk rendelkezésére. Az ingatlan várható befejezése 2026-ban a nyár vége felé várható.
Az új építkezések miatt az infrastruktúra is fejlődik. A város megközelítése gyorsabbá válik. Jelenleg pár perc sétával elérhetőek az Őrs vezér terére közlekedő autóbuszok (176E ill. 276E ), illetve a HÉV.
Várjuk érdeklődését! Mindenben segítünk.

S ami hátra van: megnézni, beleszeretni, megvenni! Its great!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1372 e Ft
1205 e Ft -14%
1738 e Ft 21%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
155 M Ft m Ft
122.4 m Ft -27%
186.1 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

75 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

75 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

140 M Ft
4 szoba
168 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
3 szoba
100 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Rákosi út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

133.9 M Ft
4 szoba
106 m²
XVI. kerület, Mátyásföld, Újszász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

61 M Ft
1 + 1 szoba
43 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

143 M Ft
4 szoba
140 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület