Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XVI. kerület, Cinkota, Bányász utca, 3. emelet

+ 13 kép 1/16
180 000 000 Ft180 M Ft 1 800 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²
3. emelet
építés éve:2008

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 270
Duna House - Hollán utca
Duna House - Hollán utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Penthouse Lakás Budapest XVI. Kerületében Örökpanorámás, Két Teraszos Luxuslakás!

Főbb jellemzők:
         133 m²-es lakás + 126m²-es terasz (két irányba, oldalanként 63 m²)
         4 szoba, amerikai konyhás nappali
         2 fürdőszoba, gardrób
         Örökpanoráma, ÉKDNY tájolás egész nap világos
         Liftes ház legfelső szintjén penthouse életérzés
         Padlófűtés (fürdő, előszoba, konyha)
         Házközponti fűtés egyedi mérővel
         Klimatizált, modern nyílászárók
         Közös költség fűtéssel együtt: csak 40.000 Ft/hó

Extrák :           5 személyes nagy Jakuzzi Acryspa ami vadi új!          Kerti grill a panorámás teraszon         Teljes beépített konyhabútor + gépek az árban, (igény szerint bútorozva)
         0-24 biztonsági szolgálat, kamerás lakópark
         Parkosított udvar, játszótérrel
         Erdő, patak, bicikliutak, szabadidős lehetőségek a közelben
         Óvoda, bölcsőde, bevásárlás, orvosi rendelő pár percre

További lehetőségek:
         A lakás tehermentes, gyorsan költözhető
         Hitel, CSOK, illetékkedvezmény igényelhető

A dupla beállásos teremgarázs kötelezően megvásárolandó az ingatlan mellè ami nincs az eladási árban + 12,5m/db
Bármi további kérdésre,illetve megtekintéssel kapcsolatban hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1800 e Ft
1462 e Ft -23%
1706 e Ft -6%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
180 M Ft m Ft
102.9 m Ft -75%
131.3 m Ft -37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület, Cinkota, Bányász utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

39.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

72.2 M Ft
2 szoba
50 m²
IX. kerület, Ferencváros, Pápay István utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
41 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

94.9 M Ft
4 szoba
128 m²
V. kerület, Belváros, Belgrád rakpart
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

499 M Ft
3 szoba
95 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

180 M Ft
3 szoba
100 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

75 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Rákosi út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

154.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

133.9 M Ft
4 szoba
106 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

75 M Ft
3 + 1 szoba
87 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
35 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

39.9 M Ft