BAM Living

Eladó téglalakás
Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Szántóföld utca, 2. emelet

+ 12 kép 1/15
139 000 000 Ft139 M Ft 1 390 000 Ft/m2
4 szoba
100 m²
2. emelet

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 532
Flatrent
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ a 15. kerületben, a Szántóföld utcában egy 2023-ban épült, 100 m2-es 4 szobás penthouse lakás hatalmas erkéllyel. A lakás az épület 2. emeletén található, nincs lift. A lakás teljesen bútorozott, gépesített és felszerelt. Két fürdőszoba és két külön WC, hőszivattyús hűtés/fűtés, elektromos redőnyök. A lakáshoz tartozik egy 54 nm-es terasz, egy 4 nm-es tároló és egy gépkocsi számára fedett garázs.
Irányár: 139 millió Ft/ hó
Info: +36705329932
FOR SALE in the 15th district, on Szántóföld Street, a 100 m2 4-room penthouse apartment with a huge balcony, built in 2023. The apartment is located on the 2nd floor of the building, there is no elevator. The apartment is fully furnished, mechanized and equipped. Two bathrooms and two separate toilets, heat pump cooling/heating, electric shutters. The apartment includes a 54 sqm terrace, a 4 sqm storage room and a covered garage for one car.
Guide price: 139 million HUF/ month
Info: +36705329932

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rákospalota m² ár
XV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1390 e Ft
1416 e Ft 2%
1232 e Ft -13%
1738 e Ft 20%
Ennek az ára
Rákospalota átlagár
XV. kerület átlagár
Budapest átlagár
139 M Ft m Ft
111.6 m Ft -25%
116.8 m Ft -19%
186.1 m Ft 25%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XV. kerület, Rákospalota, Szántóföld utca, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

21.95 M Ft
1 szoba
25 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

111.034 M Ft
3 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
45 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

126.804 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

146.99 M Ft
4 szoba
135 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

185.259 M Ft
2 + 3 szoba
130 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

142.507 M Ft
4 szoba
92 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

124.413 M Ft
4 szoba
92 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
56 m²
XIX. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XIX. kerület

76 M Ft
3 szoba
95 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Paulay Ede utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

97.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XV. kerület