Astora Márvány8

Eladó téglalakás
Budapest, XIX. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
125 000 000 Ft125 M Ft 1 329 787 Ft/m2
3 szoba
94 m²
földszint
építés éve:2001

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Pataki Balázs
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Megvételre kínálunk egy igényesen felújított KERT ÉS TERASZKAPCSOLATOS társasházi lakást a XIX. kerületben!

Az ingatlanról:
️tulajdoni lapon 94 m2-es,
️közvetlen kijárat a nappaliból a 30 m2-es saját teraszra
Részei: tágas amerikai konyhás nappali, 2 hálószoba. fürdőszoba, közlekedő, előszoba
️Nyugati tájolású napfényes lakás
️ablakai műanyagok
️nappaliban Gree hűtő/fűtő klíma
️fűtéséről gáz cirkó gondoskodik (rezsi költsége kedvező, fűtés maximum 15.000 Ft.)
️belmagasság 268 cm

️A lakáshoz tartozik egy felszíni autóbeálló és egy tároló is.

A Házról:
️2001-ben épült téglából.
️24 lakásos társasház.
️Jó lakóközösség jellemzi
️A társasház elkerített, saját kerttel játszótérrel és közösségi terekkel ellátott.
️Kertben öntözőrendszer
️2025-ben újította a ház a tetőt!

Ajánlom mindenkinek!
Hitelre is megvásárolható!

Ha felkeltette érdeklődésedet keress a hét bármelyik napján!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1330 e Ft
1310 e Ft -1%
1694 e Ft 21%
Ennek az ára
XIX. kerület átlagár
Budapest átlagár
125 M Ft m Ft
89.9 m Ft -39%
132.3 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIX. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.466 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

125 M Ft
4 szoba
140 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

61.499 M Ft
1 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

72.99 M Ft
2 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85.056 M Ft
2 szoba
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63.278 M Ft
1 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

61.499 M Ft
1 szoba
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

117.753 M Ft
3 szoba
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

84.138 M Ft
2 szoba
0 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

63.312 M Ft
1 szoba
0 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca