Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 17 kép 1/20
109 900 000 Ft109.9 M Ft 1 801 639 Ft/m2
3 szoba
61 m²
földszint
építés éve:2006

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 467
Kolekcionova Nagyezsda
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Belvárosi lakás saját, 140 m²-es belső udvarral.

Budapest XIV. kerületében, a Reiner Frigyes Park lakóparkban
Kiemelten keresett elhelyezkedés, kiváló infrastruktúrával és közlekedéssel.

A LAKÁSRÓL
A lakásban megtörtént a falak festése (a fotó a festés előtt készült).
Alapterület: 61 m²
3 szoba, praktikus és jól átgondolt elrendezés
Tágas nappali, saját udvarra nyíló
Teljesen felszerelt konyha gépekkel
Fürdőszoba + külön WC
Házközponti fűtés egyedi mérőkkel
17 m²-es terasz szép kilátással, tökéletes hely a reggeli kávéhoz vagy nyugodt kikapcsolódáshoz.
A lakás a belső, zöld udvarra néz, csendes. A lakáshoz tartozik a közösségben maradó, közös tulajdonú telekből, a lakóingatlannal közvetlen
kapcsolatban lévő 140 m2-es kertrész kizárólagos használata!

AZ ÉPÜLETRŐL ÉS A KÖRNYEZETRŐL
2006–2008 között épült társasház
Zárt, rendezett lakópark
Parkosított belső udvar játszótérrel

TOVÁBBI ELŐNYÖK
Saját tárolóhelyiség
Lehetőség teremgarázs bérlésére az épületben
A lakás bútorokkal és gépekkel együtt eladó – azonnal költözhető vagy kiadható

ELHELYEZKEDÉS ÉS KÖZLEKEDÉS
M2 és M4 metróvonalak 5-7 percen belül elérhetők
Busz- és trolibuszjáratok a város minden irányába
(2–6 perc sétára lévő megállók)
Éjszakai járatok a közelben
Puskás Ferenc Stadion – a közelben
Récsei Center – 3 perc sétára
Városliget – 10 perc sétára
Belváros – kb. 10 perc

IDEÁLIS VÁLASZTÁS
Saját részre
Befektetésnek
Hosszú- és rövid távú bérbeadásra

Fel keltette az érdeklődését?
Keressen bizalommal, szívesen válaszolok kérdéseire és megszervezem a megtekintést.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 20.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1802 e Ft
1539 e Ft -17%
1694 e Ft -6%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
109.9 M Ft m Ft
113.9 m Ft 4%
132.3 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

106.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
V. kerület, Belváros, Molnár utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

59.9 M Ft