River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület

79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 094 521 Ft/m2
1 szoba
73 m²
építés éve:1890

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Elektromos
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 735
Sárközi Zsolt
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó Zuglóban, egy két helyrajzi számon nyilvántartott 53 + 20 nm-es egybenyitott, felújított félszuterén lakás!

Csendes, rendezett környezetben, kiváló közlekedéssel! Több célra is alkalmas (lakás, iroda, kiadás).
Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésünkre.
Érdeklődés és megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1095 e Ft
1533 e Ft 29%
1723 e Ft 36%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
79.9 M Ft m Ft
52.4 m Ft -52%
59.3 m Ft -35%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
75 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

63.5 M Ft
3 szoba
62 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

65 M Ft
2 szoba
40 m²
XI. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XI. kerület

25.5 M Ft
1 szoba
20 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

168.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

74.99 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, IV. kerület

98 M Ft
3 szoba
104 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
X. kerület
Eladó ikerház

Budapest, X. kerület

117 M Ft
4 szoba
129 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület