Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 16 kép 1/19
85 900 000 Ft85.9 M Ft 1 753 061 Ft/m2
2 szoba
49 m²
földszint
építés éve:2005

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: földszint
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629999837
Schäffer János Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó kertkapcsolatos, amerikai konyhás, újszerű, erkélyes lakás Zuglóban udvari beállóval, és opcionálisan tárolóval.

Az udvari gépkocsi beálló a vételár részét képezi! Zugló egyik legjobb adottságú, modern társasházában eladó egy 49 m²-es, földszinti, nappali + hálószobás, amerikai konyhás lakás, amelyhez 5 m²-es erkély, udvari gépkocsi beálló is tartozik.
A lakás újszerű állapotban van, a ház rendezett, liftes, gondozott közös kerttel és kulturált lakókkal.
Kiemelkedő előnye, hogy a nappaliból és a hálószobából is közvetlen kijárat nyílik a teraszra, amely közvetlen kertkapcsolatos, így a közös kert is szabadon használható ez a földszinti lakások között igazi ritkaság Zuglóban.
A belső elrendezés átgondolt és praktikus: világos nappali amerikai konyhával, külön hálószoba, fürdőszoba és külön WC.A fűtés házközponti, egyedi mérős, alacsony fenntartási költséggel.
A közös költség 20 000 Ft, a fűtés- és melegvíz-előleg 10 000 Ft, amelyet nemrégiben módosított a közös képviselet.
A lakás földszinti elhelyezkedése miatt könnyen megközelíthető, mégis csendes és biztonságos. Ideális választás kisgyermekes családoknak, időseknek vagy befektetőknek egyaránt.
A ház liftes, így a közlekedés kényelmes minden korosztály számára.
Az 5 m²-es tároló irányára további 3,2 millió forint.
A tárolónak külön helyrajzi száma van, megvásárlása opcionális.

A környék infrastruktúrája kiváló: néhány perc sétával elérhetők a bevásárlási lehetőségek, óvodák, iskolák, sportlétesítmények, orvosi rendelők, valamint több busz- és villamosvonal is.
A belváros 15-20 perc alatt megközelíthető, miközben a lakók nyugodt, zöld környezetben élvezhetik a városi élet kényelmét.

Ez az ingatlan ritka lehetőség Zuglóban kertkapcsolat, teraszkijárat a nappaliból és a hálóból, újszerű állapot, udvari beálló és tároló, alacsony rezsivel, rendezett társasházi környezetben.

A hirdetésben szereplő egyik kép (reklámkép) mesterséges intelligencia segítségével generált illusztráció.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Keressen bizalommal schaffer.janos@dh.hu
06-20/5988-365

Referencia szám: LK055453-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1753 e Ft
1484 e Ft -18%
1690 e Ft -4%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
85.9 M Ft m Ft
203.6 m Ft 58%
88.7 m Ft 3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

61.22 M Ft
2 szoba
40 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

66 M Ft
2 szoba
52 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
106 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

180 M Ft
8 szoba
230 m²