River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
139 900 000 Ft139.9 M Ft 2 088 060 Ft/m2
3 szoba
67 m²
1. emelet
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Garázs
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 283
Varga László Pál
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

NAPFÉNYES LUXUS ÉS HATALMAS TERASZ ZUGLÓ SZÍVÉBEN!

Eladásra kínálunk egy 2018-ban épült, 70 nm-es, 3 szobás téglalakást az első tulajdonostól Zugló, Alsórákos egyik legkedveltebb részén. Ez az ingatlan nem csupán egy lakás, hanem egy életérzés: a modern építészeti megoldások, a tágas terek és a lenyűgöző, 23 nm-es délnyugati fekvésű terasz kombinációja teszi egyedülállóvá a piacon.

A XIV. kerület, Alsórákos egyik legkeresettebb része. Kiváló közlekedés (trolik, buszok pár percre), sétatávolságra boltok, iskolák, óvodák és kikapcsolódási lehetőségek. Minden elérhető, amire a mindennapi életben szükség van, mégis zöldebb, élhetőbb környezetben.

FŐBB JELLEMZŐK:

Alapterület: 70 nm lakótér + 23 nm terasz.
Elosztás: Amerikai konyhás nappali + 2 külön nyíló hálószoba (ideális családoknak vagy home office-hoz).
Állapot: Fiatal, 2018-as építésű társasház, kifogástalan állapot.
Kényelem: Légkondicionált helyiségek, akadálymentesített épület, modern lift.
Fényviszonyok: Délnyugati tájolásának köszönhetően a lakás egész nap úszik a természetes fényben.
Kilátás: Csendes, belső udvari nézet, amely garantálja a nyugalmat a városi nyüzsgés közepette is.

A lakás 2018-as átadását követően 2021-ben minden konstrukciós hibát kijavított a kivitelező, így a lakás kifogástalan állapotban várja az új tulajdonosát, semmihez nem kellett hozzányúlni köszönhetően a gondos tulajdonosoknak.

Az eladási ár részét képezik a beépített bútorok a konyhában, az előszobában, mosdóban, fürdőszobában, valamint az egyik hálószobában található nagyméretű gardrób szekrény is. Minden egyéb mozdítható bútorzat külön megbeszélés tárgya.

Az ingatlanhoz OPCIONÁLISAN megvásárolható egy kényelmes hely a teremgarázsban is, így a parkolás sosem lesz probléma, illetve egy tároló is szükség esetén.

A teraszon holland pázsit szolgálja a lakók kényelmét, az ablakokon szúnyogháló található, ha már elege lett túl sok napfényből a teraszon egy motoros napernyő is lett beépítve, hogy hűs árnyékot nyújtson az ott tartózkodóknak.

KINEK AJÁNLJUK?
Fiatal pároknak/családoknak: Aki modern, biztonságos és igényes otthont keresnek.
A terasz szerelmeseinek: Akiknek fontos a saját kültéri birodalom, ahol kávézhatnak, kertészkedhetnek vagy barátokat fogadhatnak.

NE MARADJON LE RÓLA!
Ez az ingatlan ritka kincs a zuglói piacon. Jöjjön el, nézze meg személyesen, és szeressen bele a tágas terasz adta szabadságba!

Az OTP Ingatlanpont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére. A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitelkonstrukciót kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2088 e Ft
1544 e Ft -35%
1706 e Ft -22%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
139.9 M Ft m Ft
113.4 m Ft -23%
131.3 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület