Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Komócsy utca, 3. emelet

+ 15 kép 1/18
124 900 000 Ft124.9 M Ft 1 419 318 Ft/m2
3 szoba
88 m²
3. emelet
építés éve:2005

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Kaszab Klaudia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Zugló közkedvelt részén, Alsórákoson, kifejezetten csendes, zöld utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, belső kétszintes, bruttó 100 m2-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás, 3. emeleti ingatlant.

A lakás egy rendezett, 2005-ben épült, LIFTES társasház legfelső emeletén található. A társasház zárt, meghitt hangulatú közös udvarral rendelkezik, gyönyörűen parkosított, kertész által rendszeresen karbantartott. A lakóközösség barátságos, a lépcsőház kulturált, a lift tiszta – ide szívesen érkezik meg ember.
Az ajtón belépve egy különleges hangulatú, pozitív energiától áthatott élettérben találjuk magunkat, ami egyből rabul ejti az ember érzékeit. A képek magukért beszélnek, de a lakás élőben még ennél is többet kínál. Az amerikai konyhás nappali mellett két világos, emeleti hálószoba, két fürdőszoba, egy gardrób és egy 4 m2-es erkély biztosítja a kényelmes, esztétikus otthont.
A lakás klimatizált, világos, újszerű állapotú – akár azonnal költözhető.

Az ingatlannal együtt igény szerint megvásárolható egy TEREMGARÁZS-BEÁLLÓ (8 millió Ft) és egy külön TÁROLÓ (2 millió Ft) is.

A környék infrastruktúrája kiváló: néhány perc sétával elérhető többek között a Lidl, a Bosnyák téri piac, a Zenit Corso, a Sugár, az Árkád üzletközpont, továbbá számos szolgáltatás, iskola és egészségügyi intézmény is megtalálható a közelben.
Közlekedés szempontjából is ideális választás: a belváros tömegközlekedéssel 15–20 perc alatt (82-es troli, 32-es busz, 2-es metró), az Örs vezér tere pedig a 3-as villamossal mindössze 5 perc alatt elérhető.

Ez a lakás tökéletes választás mindazok számára, akik egy nyugodt, mégis jól megközelíthető környéken keresnek azonnal költözhető, igényes, stílusos otthont.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére.
Bankfüggetlen Hitelcentrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal, teljes körű CSOK PLUSZ és OTTHON START PROGRAM ügyintézéssel várják Önt előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsórákos m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1419 e Ft
1739 e Ft 18%
1544 e Ft 8%
1706 e Ft 17%
Ennek az ára
Alsórákos átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
122.8 m Ft -2%
113.4 m Ft -10%
131.3 m Ft 5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Komócsy utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

40.9 M Ft
2 szoba
24 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

89.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

89.5 M Ft
3 szoba
67 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

61.9 M Ft
2 szoba
52 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

23.625 M Ft
1 szoba
47 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

99.76 M Ft
3 szoba
81 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

176.9 M Ft
3 szoba
98 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület