Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 4 kép 1/7
89 880 000 Ft89.88 M Ft 2 090 233 Ft/m2
2 szoba
43 m²
3. emelet
építés éve:2026

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Prémium új építésű otthonok Zuglóban, ahol az infrastruktúra és a nyugalom találkozik. Eladó 2 szobás: nappali plussz 1 hálószobás, harmadik emeleti, 43,93 nm-es lakás. Az otthon kényelméhez hozzájárul továbbá egy erkély. Budapest XIV. kerületének egyik csendes, mégis kiváló közlekedéssel és infrastruktúrával rendelkező részén kínálunk megvételre kiemelkedő minőségű, új építésű lakásokat egy exkluzív, kis lakásszámú projektben. A beruházás két különálló épületből áll, épületenként 3 szint, összesen 22 lakás, amely ideális választás mind saját otthonnak, mind értékálló befektetésnek. Megbízható, tapasztalt kivitelező, osztrák minőségi szemléletet követ. A projektet referenciákkal rendelkező, nagy tapasztalatú kivitelező valósítja meg, aki a munkálatok során szigorúan betartja az osztrák építőipari szabályokat és minőségi előírásokat. Az eredmény: hosszú távon is értékálló, prémium szintű lakóingatlan. Lakástípusok minden élethelyzetre találhatóak itt. Lakásméretek garzontól egészen 5 szobás otthonig Földszinten kertkapcsolatos lakásokat terveztek. Parkosított, közös használatú belső udvart alakítanak ki szabadidőtöltésre. Főbb jellemzők: modern, energiatudatos műszaki tartalom: házközponti hűtés-fűtés hőszivattyúkkal, oldalfali fan-coil készülékek, napelemes villamosenergia-ellátás, teremgarázsban vásárolható parkolóhelyek, emelő berendezéssel. Kiemelkedő szerkezeti és akusztikai megoldások: hanggátló lakáselválasztó rendszer, prémium belső anyaghasználat pl. lakásokon belül vízálló laminált padló; fóliázott fehér vagy festhető MDF szegélyek; prémium német villamos anyagok. Átadás: 2026. év vége. Bővebb információért keressen a hét bármely napján telefonon. Amennyiben pénzügyi tanácsra van szüksége, abban is készséggel állunk rendelkezésére, az OTP Bank többféle lakásfinanszírozási lehetőséget kínál ügyfeleink számára. Referenciaszám: M325834

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M325834

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2090 e Ft
1484 e Ft -41%
1690 e Ft -24%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.88 M Ft m Ft
203.6 m Ft 56%
88.7 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

58 M Ft
3 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

49 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

65 M Ft
2 szoba
53 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

68.99 M Ft
1 szoba
31 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88.042 M Ft
2 szoba
48 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

166 M Ft
4 szoba
147 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

54.8 M Ft
1 szoba
36 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület