Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Törökőr, földszint

+ 9 kép 1/12
108 880 000 Ft108.88 M Ft 2 093 846 Ft/m2
3 szoba
52 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 27 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Közmű: Szélessáv, KábelTV
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 658
Szarka Pál
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Új építésű, energiatakarékos lakások Zugló zöldövezetében

Zugló egyik legkeresettebb részén, a Gyarmat utcában épül ez a modern, 24 lakásos, 4

szintes társasház, 2026. decemberi átadással.

Lakások főbb jellemzői:

- 1–5 szobás elosztás, 30–130 m²-es alapterülettel

- Minden égtáj felé tájolt lakások, kiváló benapozottsággal

- Nagy méretű nyílászárók, jó elrendezésű terek

- Alacsony fenntartási költség, gazdaságos működés

- Csendes, zöld környezet, kiváló infrastruktúra

Környezettudatos, egészséges otthonok:

- Saját napelemes rendszer – a lakások fűtési-hűtési energiáját döntően a nap biztosítja

- Levegő-víz hőszivattyú – fűtés, hűtés és melegvíz-ellátás

- Nincs gázbekötés – 0 Ft gázszámla

- Grafitos hőszigetelés, háromrétegű nyílászárók

- Pollen-, por-, vírus- és penészmentes szűrt levegő – modern levegőminőség-szabályozás

További előnyök:

- Igényes, magas minőségű kivitelezés saját beruházásban

- Teremgarázs és felszíni parkolók, elektromos autótöltés előkészítéssel

- Biciklitároló, tárolók a lakásokhoz igény szerint

- Iskola, óvoda, bolt, villamosmegálló, park – minden elérhető közelségben

A lakások már most leköthetők 15% foglalóval.

Lépjen időben, válassza ki a legjobb lakást még az építkezés alatt!

Szívügyünk az otthonod!

Egy ingatlannak mérete és ára van. Az otthon igazi értéke viszont felbecsülhetetlen - ezért az értékbecsléstől a birtokbaadásig végigkísérünk az ingatlan adásvétel folyamatán, hogy anyagi, jogi és érzelmi biztonságban legyél.

Szarka Pál

0670/658-7471

szarka.pal@gacsohaz.hu

Gacsó Ház Ingatlanközvetítő Kft.

INGATLAN HITEL BIZTOSÍTÁS

Irodáink:

1163 Budapest, Veres Péter út 39.

2440 Százhalombatta, Erkel Ferenc körút 1. (üzletsor)

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Törökőr m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2094 e Ft
1423 e Ft -47%
1539 e Ft -36%
1694 e Ft -24%
Ennek az ára
Törökőr átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
108.88 M Ft m Ft
99.8 m Ft -9%
113.9 m Ft 4%
132.3 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Törökőr, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98.8 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59 M Ft
1 szoba
41 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás