City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 16 kép 1/19
93 500 000 Ft93.5 M Ft 1 508 065 Ft/m2
3 szoba
62 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 561
Hajdu Melinda
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó felújított, belső kétszintes lakás Nagyzugló közkedvelt részén

Budapest XIV. kerületében, Nagyzugló egyik legkeresettebb, mégis csendes és élhető részén kínálok megvételre egy 2020-ban teljeskörűen felújított, újszerű állapotú, belső kétszintes, dupla komfortos lakást.

Az újszerű állapotú lakás nettó 62 m² alapterületű, a társasház 3. emeletén helyezkedik el, kiváló elosztással és élhető terekkel. A lakás kialakítása átgondolt, minden helyiség funkcionálisan és praktikusan lett megtervezve, így ideális választás lehet párok, családok, akár gyermekesek számára is.

Alsó szint:
- előszoba
- világos nappali
- konyha
- kamra
- toalett kézmosóval
Felső szint:
- 2 külön nyíló hálószoba
- fürdőszoba toalettel
- közlekedő nagyméretű beépített szekrénnyel
Az alsó szint a közösségi tér szerepét tölti be, a felső szint intimebb, pihenésre alkalmas tér.

Műszaki tartalom:
A lakás 2020-ban átfogó műszaki és esztétikai felújításon esett át, mely során:
- Teljes elektromos hálózat cseréje megtörtént
- víz-, csatorna- és fűtésrendszer teljes megújítása
- Tetőtéri ablakok cseréje
- Új burkolatok a nappaliban és a vizes helységekben
- Új, modern konyhabútor beépített elektromos sütővel, gáz főzőlappal és páraelszívóval

A lakás radiátoros hőleadással rendelkezik, a fűtést és a meleg vizet korszerű kondenzációs kazán biztosítja. Az alsó szinten hűtő-fűtő klíma is kiépítésre került, amely tovább növeli a komfortérzetet.
A földszinti ablakok műanyag, hőszigetelt nyílászárók, redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelve. A lakás hitelesített mérőórákkal rendelkezik (víz, villany, gáz), így a rezsi fogyasztás pontosan követhető és kontrollálható.

A társasház jó állapotú, stabil lakóközösséggel és felújítási alappal rendelkezik.
A lakás elhelyezkedése kiemelkedően jó. A közelben iskola, óvoda, bölcsőde, egyetem 500 méteren belül, bevásárlási lehetőségek és szolgáltatások rövid távolságra.
Közlekedés szempontjából az Örs vezér tere a 3-as villamossal mindössze 3 megálló, 80-as troli kb. 5 perc sétával elérhető.
A környék rendezett, biztonságos, családbarát, ugyanakkor kiválóan ellátott – ideális választás mindennapi élethez.
Amennyiben egy igényesen felújított, újszerű állapotú, kiváló adottságokkal rendelkező otthont keres Zugló egyik legjobb részén, ez a lakás remek választás lehet.
Érdeklődés esetén várom megtisztelő megkeresését!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1508 e Ft
1539 e Ft 2%
1694 e Ft 11%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
93.5 M Ft m Ft
113.9 m Ft 18%
132.3 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

164.73 M Ft
3 szoba
88 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

106.94 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

140.66 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

34.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba