Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Fűrész utca, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
67 500 000 Ft67.5 M Ft 1 569 767 Ft/m2
1 szoba
43 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 476
Murár Zsóka
Arts-Home-Financial Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

RENDKíVÜLI LEHETŐSÉG! Bővíthető a mellette lévő brutto 30nm-es tetőtérrel!!

XIV. kerület kiemelt részén, a fejlesztés alatt álló Bosnyák térnél , de csendes utcában eladó egyszobás, külön konyhás,, erkélyes, ablakcserés , 3. emeleti lakás..kis lakószámú , 60-as években épült társasházban.

Két rendkívüli előnye:
- tartozik hozzá a zárt kertben egy saját autóbeálló
- a mellette lévő ( falkapcsolatos kb.. netto 25nm-es) tetőterülethez hozzá lehet jutni kedvező áron,
ezzel bővíthető az ingatlan

További előnyei:
- klíma van a lakásban
- tároló is tartozik a lakáshoz
- biztonságos, rendezett társasházban van
- remek közlekedés , fejlődő régió, mely az ingatlan értékének emelkedését is magával vonja
- jól kiadható, remek befektetés is

Tehermentes, hitelre is megvásárolható. Fenntartása nem magas.
Fűtése egyedi cirkó, minden közmű mérhető így fogyasztás alapján fizetendő a rezsi.

Ajánljuk fiataloknak, befektetőknek, vállalkozó kedvű fejlesztőknek!!

Várom hívását!

Irodánk Ön számára biztosított kedvezményes
szolgáltatásai:
- bankfüggetlen hiteltanácsadás
- ha ügyfelünk lesz az ingatlan
vevője, ingyen elkészíttetjük az
energetikai tanúsítványt

Ügyvédi szolgáltatások féláron
elérhetők!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsórákos m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1570 e Ft
1472 e Ft -7%
1528 e Ft -3%
1707 e Ft 8%
Ennek az ára
Alsórákos átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
67.5 M Ft m Ft
43.9 m Ft -54%
52.7 m Ft -28%
59.6 m Ft -13%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Fűrész utca, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

143 M Ft
3 szoba
104 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
IV. kerület, Újpest, Rév utca 1
Eladó telek

Budapest, IV. kerület

1.651 M Ft
4324 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

160 M Ft
3 szoba
91 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Kövér Lajos utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
1 szoba
330 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

70 M Ft
4 szoba
111 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba