Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
199 500 000 Ft199.5 M Ft 1 955 882 Ft/m2
4 szoba
102 m²
2. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Jassenovics Károly
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern életstílus, kertvárosi környezetben.
Ez a lakás tökéletes választás, ha egy olyan otthont keresel, ahol a család minden tagja megtalálja a helyét.

OKOS MEGOLDÁSOK - MOTOROS REDŐNYÖK - FULL KLIMATIZÁLT - DUPLA FÜRDŐSZOBA - DUPLA KOMFORT - ERKÉLY
EXTRÁK: DUPLA NAGYMÉRETŰ GARÁZS + DUPLA TÁROLÓ

Főbb jellemzők:
- 2022-ben épült, 3 szoba + nappalis – prémium lakás Zugló kertvárosában,
- 93 m² lakóterület + 18 m² terasz,
- 2 fürdőszoba + külön WC,
- háromrétegű hő- és hang szigetelő nyílászárók,
- elektromos redőnyök, szúnyoghálóval,
- házközponti fűtés + elektromos padlófűtés,
- iverteres hűtő - fűtő klíma minden szobában,
- okosvezérlés (fűtés, hűtés, árnyékolás, applikációról)

Egyéb jellemzők:
- az egyedi tervezésű, méretre készített gépesített konyha a vételár része,
- szinte az összes bútor egyedi méretre készült, így a lakásban maradnak, a vételár részei,

Extrák:
- egy garázs és egy tároló kötelezően megvásárolandó, a nagyméretű garázs közvetlenül a lift mellett található (ára: 9,5 M Ft), a tároló 3 m² (ára: 2,7 M Ft) közvetlenl a garázs mellett,
- a második garázs és tároló opcionálisan megvásárolható, a szintén nagyméretű garázs is közvetlenül a lift mellett található (ára: 9,5 M Ft), a tároló az átlagostól nagyobb, 5 m² (ára 4,5 M Ft)

Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, 60 napon belül birtokba vehető.

Infrastruktúra:
- csendes, biztonságos kertvárosi környezet,
- Rákos-patak sétány 100 m-re,
- bevásárlás, éttermek, kávézók a közelben,
- kiváló közlekedés: 77-es, 82-es troli és több busz/villamos, autóval belváros gyorsan elérhető,
- több bölcsőde, óvoda és iskola a közelben, illetve egészségügyi intézmények

CSOK, hitel felvehető.
Igény esetén bankfüggetlen és DÍJMENTES hiteltanácsadó közreműködését biztosítjuk, aki a teljes folyamaton végigkíséri Önt.
Az adásvétel biztonságos és gördülékeny bonyolítása érdekében tapasztalt ingatlan szakjogászaink szolgáltatását is ajánljuk.

Kérdés esetén, vagy amennyiben meg szeretné tekinteni, kérem keressen az elérhetőségeimen.
A hét minden napján elérhető vagyok 8:00-19:00 között, elfoglaltság esetén visszahívom.

Amennyiben még ingatlanát el kell adnia, azügyben is állok rendelkezésére.

Referencia szám: H509925

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1956 e Ft
1588 e Ft -23%
1738 e Ft -13%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
199.5 M Ft m Ft
146.9 m Ft -36%
186.1 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca