Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, földszint

+ 16 kép 1/19
98 500 000 Ft98.5 M Ft 1 492 424 Ft/m2
2 szoba
66 m²
földszint
építés éve:1948

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 617
Nádaski Szabina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Teljeskörűen felújított, kandallós, lakás az Uzsoki utcában!

Zugló kiváló közlekedésű részén eladó egy 66 m²-es, földszinti, 2 szobás, 2019-ben teljes műszaki és esztétikai felújításon átesett lakás.
Az ingatlan teljes berendezéssel és gépesítéssel együtt eladó, azonnal költözhető vagy kiadható állapotban.

Főbb jellemzők:
• 66 m²
• földszint
• teljes körű műszaki és esztétikai felújítás (2019)
• cserélt nyílászárók, redőnnyel ellátott ablakok
• álmennyezet, LED világítás
• új burkolatok
• ablakos, tágas étkezőkonyha
• nappali fatüzelésű kandallóval
• 1 hálószoba
• kádas fürdőszoba
• külön WC
• fürdőben és WC-ben külön szabályozható fűtőszőnyeg
• beépített gardróbszekrények, sok tárolóhely
• fűtésről és melegvíz-ellátásról Bosch kombi gázkazán gondoskodik

Bútorzat, gépesítés:

A lakás teljes felszereltséggel, komplett gépesítéssel és bútorzattal együtt eladó.
A berendezések és gépek együttes értéke 1.500.000 Ft, amely a lakás vételárán felül fizetendő.

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 392358

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1492 e Ft
1498 e Ft 0%
1617 e Ft 8%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
98.5 M Ft m Ft
76.9 m Ft -28%
240.4 m Ft 59%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület