Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet királyné útja 108-110, 6. emelet

1/1
130 500 000 Ft130.5 M Ft 1 838 028 Ft/m2
3 szoba
71 m²
6. emelet

Részletes adatok

Telekméret: 32 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 6. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell Értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern otthonok Zugló szívében! Az Erzsébet 108 lakópark korszerű építészeti megoldásokkal, barátságos megjelenéssel és világos életterekkel kínál lakásokat. Környezetbarát fűtési és hűtési rendszer, egyedi hőmennyiség mérők, kertkapcsolatos földszinti lakások, mélygarázs és tárolók állnak rendelkezésre.

Lakóparkunk 2 épületből álló épületegyüttes 5 lépcsőházzal, amely 3-5, valamint 6 emelettel rendelkezik. A két különálló épülethez külön bejáratú teremgarázs biztosítja a könnyebb és szabadabb forgalmat, ahol minden ügyfelünk opcionálisan választhat magának gépkocsibeállót különböző méretekben. A garázsszinteken továbbá külön bejáratú tárolók vásárlása is biztosított, szintén ügyfeleink egyedi igényeinek megfelelően. Gépkocsibeálló kizárólag lakással együtt vásárolható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 04. 08.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsórákos m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1838 e Ft
1739 e Ft -6%
1544 e Ft -19%
1706 e Ft -8%
Ennek az ára
Alsórákos átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
130.5 M Ft m Ft
122.8 m Ft -6%
113.4 m Ft -15%
131.3 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Erzsébet királyné útja 108-110, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

192 M Ft
4 szoba
131 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.8 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft