City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Bartl János utca 46149, 3. emelet

1/1
131 000 000 Ft131 M Ft 1 926 471 Ft/m2
3 szoba
68 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 644
Sundell értékesítés

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az elegáns, korszerű otthonokat kínáló beruházás összesen 140 lakásból áll, melyek egyedi hőmennyiség mérőkkel, vízórákkal és elektromos mérőórákkal felszereltek. Környezetbarát levegős-hőszivattyús rendszer biztosítja a fűtést és hűtést, valamint napelemek segítik a közös területek energiaellátását.

Kiváló parkolási lehetőségek: 157 parkolóhely a mélygarázsban fűtött rámpával, valamint további tárolók vásárlási lehetősége.

Változatos lakástípusok: Ideális otthonok fiataloknak, családoknak és befektetőknek egyaránt.

A PASKAL Rose II. lakópark Budapest 14. kerületében, a Szugló és Bartl János utca, valamint a Rákos-patak által határolt területen található.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 24. Utoljára módosítva: 2026. 04. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Alsórákos m² ár
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1926 e Ft
1739 e Ft -11%
1544 e Ft -25%
1706 e Ft -13%
Ennek az ára
Alsórákos átlagár
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
131 M Ft m Ft
122.8 m Ft -7%
113.4 m Ft -15%
131.3 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, Alsórákos, Bartl János utca 46149, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
XIV. kerület