Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
119 900 000 Ft119.9 M Ft 1 042 609 Ft/m2
3 szoba
115 m²
3. emelet
építés éve:1906

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 3. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Major Balázs
Dota Life Oc

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ LAKÁS A SZECESSZIÓS SZENES-HÁZBAN!
TÖBB EGYETEM IS ELÉRHETŐ KÖZELSÉGBEN, KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS MELLETT!
A SZENES-HÁZ

Az épület, amely még az egyszerű bámészkodó tekintetét is magára vonja.
A 10 legszebb pesti szecessziós lakóház egyikét ifj. Nagy István tervezte 1905-ben, Szenes Mór biztosítóintézeti főfelügyelő és felesége, Stern Regina számára.
A bérház 1906-ban készült el.

SZECESSZIÓS STÍLUSÚ MŰEMLÉKHÁZ

A szecessziós stílusú épület részletgazdagságát gyönyörűen hangsúlyozza a választott színvilág, a teljes alakos pillangókat mintázó kovácsoltvas korlátok, a különleges virágdíszítés és a magyar népművészeti motívumok.
Igazi kuriózum, nézegessük kicsit, elképesztően egyedi és részletes.

Az épület belső tatarozása 2020-ban megtörtént, a külső helyreállítás is tervben van.

A LAKÁS

Ez a 4 méteres belmagasságú nagypolgári lakás kiváló állapotban van, 2020-ban teljes körű felújításon ment át, extrán, minőségi anyagokkal készült.
Dél-keleti fekvésének és nagy ablakainak köszönhetően egész nap fényes, világos.
A harmadik emeleten található, 3 szoba + konyhás öröklakás ablakából a rendezett Reiner Frigyes parkra nyílik a kilátás.
Alkalmas családi otthonként, cégeknek exkluzív irodának, orvosi rendelőnek, stb.

Az ajtók és ablakok felújítása megőrizte az eredeti kazettás berakásokat.
Az ablakok hang- és hőszigeteltek, szúnyoghálóval és redőnnyel együtt kerültek beépítésre.

Helyiséglista:
amerikai konyha (a konyhasziget nincs rögzítve, mozdítható),
mosógép helyiség vagy kamra,
különálló WC,
fürdőszoba-WC,
közlekedő,
3 szoba.

További különlegességek:
Garanciális Ariston belső keringetésű kondenzációs cirkófűtés új radiátorokkal, prémium kategóriás gőzsütő, mosogatógép és beépített mikró,
alumínium redőny, szúnyogháló, biztonsági rács, kaputelefon, nívós kopásálló burkolatok, szigetelt fa nyílászárók.
A gépesített konyha hűtővel a vételár részét képezi.
A jelenleg benne lévő, jó minőségű bútorok nem ide lettek vásárolva, de megállapodás alapján lehet válogatni közülük.

A KÖRNYÉK

A 14. kerületi Thököly út és Dózsa György út találkozásánál, a Keleti-pályaudvartól és a Városligettől 5 perc sétára helyezkedik el ez a csodás Otthon, frekventált helyen, a népszerű Reiner Frigyes parkkal szemben.

Infrastruktúrája közlekedés és bevásárlás szempontjából kiváló:
- 30-as és 7-es busz 2 perc sétán belül elérhető,
- közvetlenül a ház előtt van egy buszmegálló,
- autóval is egyszerűen megközelíthető a Hungária körút, a Hősök tere vagy a Keleti-pályaudvar felől.
- Arena Plaza, hipermarketek, iskolák és metrók 10 percen belül.
-Egyetemek is 15 percen belül elérhetők tömegközlekedéssel pl: Állatorvosi Egyetem
- 3 perc sétára van a Récsei Center: CBA, DM, Posta, fodrász, Jysk, Kik, Líra, gyógyszertár, Pepco, virág, fitness, cukrászda, stb.

Különlegesen nívós otthont keres? Vagy egy exkluzív irodát?
Hívjon bizalommal a hét bármely napján!

Referencia szám: H504313

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 06. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1043 e Ft
1539 e Ft 32%
1694 e Ft 38%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
119.9 M Ft m Ft
113.9 m Ft -5%
132.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület, Istvánmező, Hungária körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

119.6 M Ft
4 szoba
104 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

850 M Ft
60 szoba
3286 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

87.04 M Ft
2 szoba
53 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba
45 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

230 M Ft
5 szoba
335 m²
V. kerület
Eladó téglalakás