Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 5. emelet

+ 6 kép 1/9
129 000 000 Ft129 M Ft 2 186 441 Ft/m2
2 szoba
59 m²
5. emelet
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 5. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 153
Mucha Beáta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Elegáns, korszerű otthonok Zuglóban!

XIV. kerület Alsórákos városrészén hamarosan költözhető lakások!
Tervezett átadás 2025. I. negyedév.

Ez a lakás nappali+1 hálós, 59nm alapterületű+ tartozik hozzá egy 29nm-es terasz is.

A változatos méretű és alaprajzú lakástípusok között megtalálhatják álmaik otthonát az első lakást kereső fiatalok, a CSOK+ támogatást kihasználó családosok, valamint a befektetési céllal vásárlók is

A két épületből álló beruházás során összesen 140 lakás épül, melyek izgalmas vonalvezetésű erkélyei segítik a többlakásos épület harmonikus illeszkedését a ligetes park és a megújult Rákos-patak által létrejövő környezetbe.

Az épületekben a fűtési és hűtési energiát környezetbarát levegős-hőszivattyú rendszer biztosítja. A hő leadók a mennyezetbe épített, szabad szemmel nem látható hűtő-fűtő rendszerek, melyekkel a helyiségek hőmérséklete egyedileg szabályozható, akár intelligens/okos hálózat részeként.
Az egyes épületek energiaszükségletét a tetőkre elhelyezett napelemek is segítik, melyek a közös területek és helyiségek világítását biztosítják.
Garázs és tároló vásárlásra is van lehetőség. A 157 db parkolóhelyet biztosító mélygarázsba fűtött rámpán keresztül lehet lejutni
Tömegközlekedés:
buszok: 5, 7, 8E, 108E, 124, 125, 125B, 133E, 277, 973, 973A, 979
troli: 74, 74A,77, 82, 82A
villamos: 62, 62A, 69 ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 377886

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
2186 e Ft
1527 e Ft -43%
1675 e Ft -31%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
129 M Ft m Ft
99.2 m Ft -30%
88.4 m Ft -46%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület, Kassai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

99 M Ft
2 + 1 szoba
89 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

61.9 M Ft
1 + 1 szoba
54 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

92.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

51.99 M Ft
1 szoba
28 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
64 m²
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

123.2 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

140 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

183 M Ft
3 szoba
85 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

86.83 M Ft
2 szoba
56 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

178 M Ft
4 szoba
93 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

139 M Ft
2 szoba
72 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kertész utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

115 M Ft
4 szoba