City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

+ 14 kép 1/17
189 900 000 Ft189.9 M Ft 2 110 000 Ft/m2
3 szoba
90 m²
4. emelet
építés éve:1911

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 90 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

2 HÁLÓSZOBA, 2 FÜRDŐSZOBA, SZAUNÁVAL!

90 m² exkluzívitás a 4. emeleten.
Prémium minőségben, modern stílusban megálmodott luxusotthon a XIII. kerület egyik legkeresettebb részén, Újlipótvárosban – egy-egy perc sétára a Szent István körúttól, VÍGSZÍNHÁZTÓL, a pezsgő belváros peremén, mégis elegánsan elrejtve a nyugalom szigetén.

- Amerika konyha + nappali
- Hálószobából nyíló GARDRÓB
- Hálószobából nyíló ZUHANYZÓS FÜRDŐSZOBA
- Külön kádas + zuhanyzós fürdőszoba SZAUNÁVAL
- 2 m² - es erkély DUNÁRA/ MARGITSZIGETRE NÉZŐ PANORÁMA
- 3 db hűtő-fűtő klíma
- Nagy belmagasság
- Padlófűtés
- 2 db LIFT!

Jöjjön el és szeressen bele ebbe a történelmi csoda lakásba!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2110 e Ft
1792 e Ft -18%
1694 e Ft -25%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
189.9 M Ft m Ft
131.3 m Ft -45%
132.3 m Ft -44%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba