Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület

+ 7 kép 1/10
54 000 000 Ft54 M Ft 2 076 923 Ft/m2
1 szoba
26 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 971
Magyar Emese
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, hangulatos apartman eladó Újlipótváros szívében, a Pannónia utcában!

Budapest egyik legkedveltebb, legélhetőbb városrészében, Újlipótvárosban, a rendezett és patinás Pannónia utcában kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás, rendkívül világos 2. emeleti apartmant.

Az ingatlan kellemes atmoszférájú, napfényes, otthonos elrendezésének köszönhetően ideális választás lehet első lakásnak, fiatal pároknak, egyedülállóknak, de kiváló lehetőség befektetésre, hosszú- vagy rövid távú kiadásra is.

A lakás főbb jellemzői:
• 28 nm alapterület
• 1 tágas, világos szoba

2. emeleti elhelyezkedés
• világos, barátságos enteriőr
• praktikus, jól kihasználható tér
• csendes, mégis központi környezet

Miért különleges ez a lokáció?
Újlipótváros Budapest egyik legnépszerűbb belvárosi negyede, ahol a klasszikus polgári hangulat találkozik a modern városi életstílussal.

A környéket elegáns társasházak, árnyas utcák, hangulatos kávézók, pékségek, éttermek és kis üzletek teszik igazán szerethetővé.

Pár perc sétával elérhető:
• a Duna-part,
• a Szent István park,
• a Pozsonyi út híres kávézói és éttermei,
• bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár, bankok, szolgáltatások.

A közlekedés kiváló:
• M3 metró,
• 4-6 villamos,
• több busz- és trolijárat könnyedén elérhető,

így a város bármely pontja gyorsan megközelíthető.
Ez a lakás tökéletes választás mindazoknak, akik egy értékálló, könnyen kiadható ingatlant, vagy egy szerethető belvárosi otthont keresnek Budapest egyik legjobb környékén.

Ne maradjon le róla – Újlipótvárosban az ilyen adottságú lakások gyorsan gazdára találnak!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2077 e Ft
1863 e Ft -12%
1707 e Ft -22%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
54 M Ft m Ft
65.8 m Ft 18%
59.6 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Budai Nagy Antal
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

10.9 M Ft
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba