Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
95 000 000 Ft95 M Ft 2 159 091 Ft/m2
2 szoba
1. emelet
építés éve:2023

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Szabó Ferenc
Otthon Centrum - Bicskei utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A XIII. kerület legnépszerűbb lakónegyedében, a Marina parton, a Duna Terasz Grande második épületében keresi új tulajdonosát egy amerikai konyhás nappali + hálószobás, 9,81 m2-es loggia-val rendelkező napfényes lakás! Ha érdekes lehet Önnek a Foka öböl közelében található, a modern életstílust az otthonos, családias hangulattal ötvöző ingatlan, akár befektetési célból akár saját célra, akkor ezt feltétlenül nézze meg!

MIÉRT IDEÁLIS A LAKÁS?
- 1. emeleti, 44,85 m2-es, 2 szobás, 9,81 m2-es loggia-val rendelkező ingatlan.
- Felosztása: előtér, amerikai konyhás nappali és étkező, hálószoba, fürdőszoba, WC, erkély.
- Kialakítása modern, elosztása logikus, a szobák tájolása nyugati.
- A nappaliból és a hálószobából is van kijárat a nagy sarok erkélyre.
- Magas minőségű és esztétikus anyagokkal, igényes burkolatokkal, prémium Laufen szaniterekkel, Hansgrohe csaptelepekkel készült.
- A szobákat és az előteret laminált padlóval a fürdőszobát járólappal burkolták.
- Nyílászáról műanyagok, ablakai hő és hangszigetelt 3 rétegű üveggel szereltek, az élettér világos.
- Hőszivattyú által működtetett hálózat biztosítja, hogy a mennyezeti hűtés-fűtés, a legkevesebb energiafelhasználással az optimális hőfokot érje el.
- A lakás egyedi hőmennyiség mérővel, vízórával, illetve elektromos mérőórával felszerelt.
- A tervezett fűtési és hűtési költség (45 m2-es lakás esetén) kb. 10.000,-Ft/hó.
- A lakásban okosotthon rendszer, videós kaputelefon és elektromos redőny előkészítés is van.
- Az ingatlan könnyen kiadható, átlagosnál magasabb megtérülést biztosíthat.
- A lakáshoz + 8,5 millió Ft-ért vásárolható egy normál méretű teremgarázs beálló hely.
- A vételár tartalmazza az egyedileg készített konyhabútort háztartási gépekkel felszerelve, illetve a LED-es lámpatesteket minden helyiségben.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, azzal a hirdetés frissítésre kerül!

AMIT A HÁZRÓL TUDNI KELL:
- 2024-ben átadott, 5-9 szintes, 790 lakásos, tudatosan tervezett, letisztult épület.
- A lakópark a modern városi élethez igazodó építészeti stílust képviselve kínál magas minőséget.
- A társasház vasbeton monolit szerkezetű, 30 cm-es Porotherm téglából álló külső kitöltő falakkal és 15 cm-es dryvit szigeteléssel.
- A lakásokat 30 cm-es Szilka tégla fal választja el.
- A homlokzat és a lépcsőház modern vonalvezetésű, igényes megjelenésű.
- A pinceszinten és a földszinten teremgarázs beállók és tárolók, valami modern liftek biztosítják a lakók kényelmét.
- Műszaki tartalma magas minőségű, innovatív megoldásokkal és zöld energia felhasználással készült.
- A társasház belső részén több kisebb parkosított, zöld belső kert került kialakításra.
- A társasházban 0-24 Portaszolgálat és csomagpont is működik.

KÖRNYÉK ÉS KÖZLEKEDÉS:
- XIII. kerület, Vizafogó városrész, Marina part, Úszódaru utca.
- Kiváló infrastruktúrával és tömegközlekedéssel rendelkező, folyamatosan fejlődő terület, természetközeli környezet.
- A Gyöngyös utcai M3-as metrómegálló és a Duna Plaza, 5 perc sétatávolságra van.
- A 15-ös busz megállója 50 m távolságra van, a 950-es és a 950A éjszakai buszjáratok 20 percenként közlekednek.
- 500 méteren belül gyalogosan elérhető minden, ami a hétköznapokhoz szükséges.
- Karnyújtásnyira van gyógyszertár, orvosi rendelő, edzőtermek, mozi, éttermek és szolgáltatók sokszínű választéka.
- A lakóparkban közös jóga, napozó és grillterasz, játszótér, kültéri edzőterem lett kialakítva.
- A közelben van hajókikötő, Duna parti sétány, kerékpárút, a Dagály fürdő, és az Aréna uszoda.
- A nagyobb budapesti egyetemek tömegközlekedéssel maximum 15 perc alatt elérhetők.
- Az autóval közlekedők a Váci úton érhetik el Buda és Pest főbb csomópontjait, valamint az M0-ás és M2-es autópályákat.
- A környék kifejezetten vonzó a fiatalok és a kozmopolita életet kedvelők számára.

FINANSZÍROZÁSBAN – ONLINE IS – SEGÍTÜNK!
- Bankfüggetlen hitelcenterünk díjmentesen versenyezteti az összes bank és hitelintézet ajánlatát.
- Önnek csak annyi a dolga, hogy egyeztet munkatársunkkal, majd kiválasztja a hosszú távon is legkedvezőbb konstrukciót.
- Szakértőink 20 év tapasztalattal, fogyasztóbarát lakáshitelekkel, babaváró hitellel és teljes körű CSOK Plusz és OTTHON START program ügyintézéssel várják.
- Időpont-egyeztetéssel munkaidő után is elérhetők.

Ha valóban igényes és minőségi felújításon átesett, különleges lakást keres, jöjjön és nézzük meg együtt! EGYEDI LEHETŐSÉG, ne maradjon le róla!

Érdeklődés esetén VÁROM HÍVÁSÁT a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2159 e Ft
1861 e Ft -16%
1675 e Ft -29%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
95 M Ft m Ft
90.7 m Ft -5%
88.4 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
XV. kerület, Újpalota, Bethlen Gábor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

47.59 M Ft
1 szoba
32 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

129.8 M Ft
3 szoba
65 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

150 M Ft
3 szoba
197 m²
IV. kerület
Eladó iroda

Budapest, IV. kerület

345 M Ft
406 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

119 M Ft
3 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Gogol utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

99.99 M Ft
4 szoba
85 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

389 M Ft
3 szoba
111 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114.9 M Ft
2 szoba
75 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XXI. kerület
Eladó iroda

Budapest, XXI. kerület

289.9 M Ft
1180 m²
638 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

201.91 M Ft
4 szoba
97 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

48 M Ft