Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Váci út, 1. emelet

+ 8 kép 1/11
41 000 000 Ft41 M Ft 1 366 667 Ft/m2
1 szoba
30 m²
1. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Sipos Zoltánné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Jelentős árcsökkenés!!!
XIII. kerületben a Váci úton (Vizafogó) a Duna Pláza közelében kínáljuk megvásárlásra egy felújítás alatt álló lakóépület egyik első emeleti 30 nm-es lakását. A múlt század elején épült társasházban 51 lakás lett kialakítva, gyakorlatilag újépítésű ingatlant vásárolhatunk. A házban lift lett beépítve. A lakás belső elosztása praktikus: konyha, galériázott szoba, fürdőszoba. Szigetelt homlokzat, 3 rétegű üvegezésű műanyag ablakok, elektromos fűtés tervezve, villany és víz van. Használatbavételi engedély megvan, önálló társasházi albetét.
Burkolatok, szaniterek, konyha befejezése a vevő feladata és költsége.
Befektetésnek, első lakásnak kiváló lehetőség! Jelen állapotban a lakás nem hitelezhető.
#csendes #eladólakás #garzon #befektetés #jóközlekedés #újlakás #lakáskiadás

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1367 e Ft
1953 e Ft 30%
1877 e Ft 27%
1723 e Ft 21%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
41 M Ft m Ft
70.2 m Ft 42%
65.5 m Ft 37%
59.3 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Váci út, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIV. kerület

98 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

76.8 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

262.035 M Ft
4 szoba
150 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

179.9 M Ft
4 + 1 szoba
155 m²
XI. kerület, Örsöd, 1112
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

286 M Ft
3 + 1 szoba
95 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
XIX. kerület, Kispest, Báthory utca 29
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

85 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47