Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, földszint

+ 12 kép 1/15
99 000 000 Ft99 M Ft 2 675 676 Ft/m2
2 szoba
37 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 316
Pordán Klára
Eleven Center

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Bauhaus jellegű házban prémium minőségben felújított lakás eladó

Stromfeld Aurél úton, hangulatos és rendezett társasházban található ez a 37 m2-es, nappali + 1 hálós kialakítású OTTHON.

2025-ben történt teljeskörű felúíjtása során a terek újratervezése mellett teljeskörű műzsaki- és esztétikai megújulás történt:
új alaprajz került megvalósításra, az elektromos-, víz- és szennyvízvezetékek cseréje is megvalósult.

A munkafolyamatokat prémium anyaghasználat és igényes kivitelezés jellemezte, így jött lérte ez az egyedi hangulatú lakás mely ötvözi a
múlt építészeti értékeit a modern idők igényeinek megfelelő kialakítással.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2676 e Ft
1827 e Ft -46%
1675 e Ft -60%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
99 M Ft m Ft
105.3 m Ft 6%
88.4 m Ft -12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

124.5 M Ft
3 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

598 M Ft
4 szoba
146 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

182 M Ft
4 szoba
84 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

203 M Ft
3 szoba
72 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
3 + 2 szoba
55 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

96.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

359.923 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

99.9 M Ft
4 szoba
98 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

104.9 M Ft
2 szoba
76 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás