Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 3. emelet

+ 3 kép 1/6
62 800 000 Ft62.8 M Ft 2 325 926 Ft/m2
2 szoba
27 m²
3. emelet
építés éve:1942

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Elektromos
Emelet: 3. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Dr. Delcsev Gabriella
Duna House - Istenhegyi út

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XII. kerület frekventált részén, a Városmajori park és a Déli pályaudvar közelében TELJESEN FELÚJÍTOTT lakás eladó.
A lakás 28 m2 (tulajdoni lapon 27 m2), nappali plusz hálószoba, 3.emeleten található, rendezett, liftes társasházban, ablakai belső udvarra néznek.
Az ingatlan teljeskörűen felújított állapotban kerül átadásra: - új villany és vízvezeték hálózat, - új fűtésrendszer, - új nyílászárók, - redőny,- bejárati ajtó,- új burkolatok, - klimatizálás.

Felújítás elkészülésének tervezett ideje: 2026 augusztus.

JELENLEG MÉG TART A FELÚJÍTÁS, így a leendő tulajdonosnak a felújítás részleteivel kapcsolatosan több tételbe is lehetősége van beleszólni (anyag használat, színek stb.), így az ingatlan teljeskörűen saját ízlés szerint alakítható, ez egy rendkívül páratlan lehetőség.

Kiváló környék, kiváló befektetés első lakást vásárlóknak és kiadásra befektetőknek is!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2326 e Ft
1827 e Ft -27%
1675 e Ft -39%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
62.8 M Ft m Ft
105.3 m Ft 40%
88.4 m Ft 29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

277 M Ft
3 szoba
118 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Osvát utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68 M Ft
2 szoba
65 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

145 M Ft
3 szoba
735 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

598 M Ft
4 szoba
146 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XII. kerület, Széchenyihegy
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

321 M Ft
3 szoba
108 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba